Sethi
O uživateli
- Přezdívka
- Sethi
- Datum registrace
- Návštěv
- 0
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
Tak já jsem to nechtěla kritizovat, aniž bych to měla sama přečtené. Takhle můžu s čistým svědomím hlásit, že je to hloupé, přičemž vím, že je to můj vlastní názor a ne výsledek nějaké negativní reklamy.
-
Tak pokud bych měla pocit, že se do hrdinky Twilightu umím vžít, sama bych vyhledala psychiatrickou pomoc =)
-
Taky je fakt, že jak na čtení tolik času nemám, tak když už něco čtu, tak si prostě vybírám z poolu knih, které jsem si už dlouho chtěla přečíst (a který se rozšiřuje rychleji, než by ubýval), takže nějaké brouzdání knihkupectvími a rozhodování se o…
-
-
-
Totéž se děje s Narnií. někde ji vydávají chronoogickou, někde podle toho, jak vycházela, já radši to druhé, ale sama ji mám chronologickou. Tak si ji alespoň čtu tak, jak vycházela, když na to přijde =)
-
Já jsem k Potterovi přišla jak slepý k houslím, vůbec jsem netušila, že něco takového je a že je to nedejbože slavné. To bylo, když byly venku tři díly (připouštím, že jsem okolnímu světu nevěnovala příliš pozornosti) a sestra je nějak přinesla domů…
-
Já teda diskriminuju na základě toho, jestli se mi kniha líbí, nebo ne =)
-
Obludy ze Švédska? To jako Lannistery?
-
-
-
-
-
-
-
-
Pokud nepočítáš Joffreyho...
-
Neřekla bych, že to souviselo s rychlostí internetu. Počítač tahám kolem jak kotě a předtím mě to zamrazilo ať na poměrně rychlém připojení doma, nebo superrychlém připojení školním.
-
U mě přes odkaz asi dobrý, nebo srovnatelný s hlavní stránkou dnes. Rozdíl ten, že jsem nebyla přihlášená.
-
Selhala jsem v testování alternativního příchodu (zapomněla jsem, že mám připravený odkaz), ale klasický příchod na home šel hladce.
-
Na Sandorovi sice něco je, ale odrazují mě časté popisy toho, jak páchne tím a oním.
-
Pro mě by asi fungovalo Dorne někde na pobřeží, jak podnebím, tak morálkou.V diskuzi Oblíbené místo kde byste chtěli žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od Sethi 31. srpna 2011
-
-
-
Jé, to máme krásně předělané obsazení =)
-
No přiznejme si, že je přinejmenším takový... ehm... jiný... =)
-
Připouštím, že mi šlo spíš o obsah než o formu =)
-