Jana
O uživateli
- Přezdívka
- Jana
- Datum registrace
- Návštěv
- 44
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Ahojte. Hrajete někdo Game of Thrones: Ascent? Šiklo by se mi pár přátel na týmové úkoly, takže pokud by měl někdo zájem, napište mi jméno vašeho lordstva a jeho přibližné pořadí, ať si vás tam můžu najít. Nehraju to přes FB, takže to vyhledávání př…
-
-
Tyhle lehké hádanky jsou zábavné. Člověk v tom pořád hledá nějakou záludnost, protože má pocit, že až tak jednoduché to být přece nemůže, a tak dlouho nad tím přemýšlí, až vymyslí nějakou hroznou hovadinu :)
-
Ahojte. Též jsem dala Grešli, Gendry mě vůbec nenapadl, ale podle nápovědy a vašich poznámek sedí přeci jen o žďabec víc ;) Též si ale myslím, že by měli být uznaní oba. Neměla Grešle jen jednoho bratra?