míša
O uživateli
- Přezdívka
- míša
- Datum registrace
- Návštěv
- 180
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Littlefinger... the gods only know what game Littlefinger is playing.
-
Dobrý král by byl Ned a jako pobočník Tyrion. Ale když tak uvažuji mezi těmi, kdo se pokouší trůn získat, tak by mi tam seděl Aegon. Přece jen má právo i před Daenerys. Teď mě tak napadá, že pokud bude vládnout ona, tak Hra o trůny pro mě skončí, al…
-
Ou, já zapomněla, že to řekl někdo na zdi :D
-
Tyrion ?
-
Předpokládám , že bych měla zadávat . Ale nic mě nenapadá , tak někdo může místo mě .
-
Když mluvil s mistrem Pylosem .
-
Davos Mořský ?
-
:D
-
:D
-
-
-
-
-
Tak jsem na ten díl koukla. Já jsem tak hystericky brečela...
-
Tak to jo.
-
:D Teď vážně.
-
:)
-
Potřebuji radu. Zítra máme ve šklole focení. Ale mělo by pršet. Co si mám vzít na sebe?
-
-
1. tyrrelové 2. greyjové 3. targaryenové 4. lannisterové 5. baratheoné 6. marrtelové, arrynové 7.starkové 8. tullyové
-
:D
-
Mně by tuplem chyběla výška.
-
Ano. Dva.
-
Na jedno použití: Loras, Jon Sníh Na celý život: Jaime. S takovým fešákem žít, to bych si dala líbit. Nebo ještě Eddard Stark by šel.
-
Ale ty by nebyly špatný.
-
Taky si myslím.
-
Mám se na co těšit. ;)
-
Já jsem něco mezi Tully a Lannister. Akorát u první otázky to nemám přesně.
-
wow
-
Teď jsem potkala lorda co má 26let a jeho syn má 27 a dcera 49.