míša
O uživateli
- Přezdívka
- míša
- Datum registrace
- Návštěv
- 180
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Taky to zkusím. :D
-
jo, to jo
-
0.4
-
Včera jsem porazila Tywina, což bylo skvělé a byla jsem byla na oslavě Greyojů. Tam sem se potkala s Theonovou sestřičkou. :)
-
:)
-
Tak už to tam mám. Musím říct, že jsem to čekala trochu lepší. Ale jsem i tak spokojená. :)
-
já si tam ten mód teprv vložím
-
Ne, toho si opravdu nedám. Omlouvám se, ale tu radost vám neudělám. :D
-
:)
-
Pdle mě to vypadá skvěle. Už se moc těším!!!! :D
-
Já má určitě nejradši Tyriona.
-
-
Proč vždy já?
-
:(
-
Přesně. Já jsem nevinná. :)
-
:D
-
Zajímavá otázka. :) No, jo tak si změním profilofku.
-
Já jsem se registrovala večer a už jsem musela jít, tak jsem rychle něco napsala. Proro jsem tam hodila "borec".
-
Borec se mi přestalo líbit a Lady se mi hodí k profilovce. A řekla jsem, že tam v té ukázce vypadá hezky. :)
-
Víš jak já ji nemám ráda?
-
-
Právě čtu knihy od Terryho Prattcheta. Teď mám rozečtený Mort
-
:)
-
stárne? je v nejlepších letech (ironie)
-
mně nějak nevadí, že je vystřihli
-
jo to jo
-
Sansa tam vypadá moc hezky