DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
nehraju za ženy když nemusím
-
a co nepřátelská armáda? je to banda nějakých nevybavených rolníků nebo horda mongolů? nebo jsou technicky jinde a už používají nějaké palné zbraně? je to skutečně moc obecné :) můžeš to nějak víc přiblížit? jak tě to vlastně napadlo?
-
@Everett_Young tj ale stejně budu hrát za Corva :D Last of Us je asi jediná exkluzivita kterou bych si zahrál ale pořád se mi nevyplatí kupovat PS4 kvůli jedné hře
-
-
With the death of #FidelCastro, the world has lost a man who was a hero for many. tohle napsal Juncker na twitter takže asi pohoda
-
omlouvám se ale nedá se přestat
-
křehká dušička
-
Dolores mě děsí :D
-
-
-
-
to vypadá hrozně :-@
-
@sfik já ještě jo a nezdá se mi to špatné
-
samotné video té "záchrany" stojí za to
-
-
tady je ta nedávná nehoda na videu https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/421266-rusky-mig-z-admirala-kuznecova-havaroval-po-selhani-obou-motoru.html nebyla to chyba pilota teda
-
The Crown - málo politiky, hodně romantiky ale šlo to
-
http://variety.com/2016/film/news/star-wars-han-solo-spinoff-female-lead-1201916126/ nenenenenenennenenenenenenenenenenneene
-
@Everett_Young co je pomo? já viděl the Witch normálně doma ((nemám rád kina btw) v kině je sposuta zmrdů ať pojdou na raka))
-
já to vyrovnám emérickou :) propaganda to není moc ale pěkný to je
-
https://www.theguardian.com/commentisfree/2016/sep/06/climate-change-racist-crisis-london-city-airport-black-lives-matter =D
-
tak The Witch docela solidní ale podle mne je všechno dané a ty teorie jsou jen bujná fantazie diváků
-
právě ti piráti no... :D
-
serie Risen je ale docela bídná (hlavně 2. díl)
-
Bloodborn je prý trošku méně hardcore :) tak ještě Fallout 4 a serie Mass Effect jestli je na PS4
-
-
@DonPadre co třeba Bloodborn? to je myslím i exkluzivita na PS jinak vyšel Skyrim remaster
-
pokračování Ultimate Generals je tu! http://store.steampowered.com/app/502520/ větší, lepší, propracovanější
-
@Ugla můžeš volit DSSS :D taky nechtějí být v NATO
-
ne asi změníme to vždycky když se nám nebude líbit výsledek taková banda čuráků se jen tak nevidí