DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@Tyrion Lannister vizuálně je krásnej ale jinak moc nic
-
asi lepší pilot než tenhle :D https://www.rt.com/news/366911-russian-mig-crashes-mediterranean/
-
Hermiona :-@
-
pff jo tohle :) to je pro plebejce
-
@Benji co je PS? :D
-
@Benji já hraju SWAT4 to taky není žádná novinka :D
-
To je skutečně remake anime?
-
„Prezident, viceprezident a všichni úředníci Spojených států musí být zproštěni funkcí, budou-li obžalováni a usvědčeni z velezrady, úplatkářství nebo z jiných těžkých zločinů a trestných činů.“ tak to by mne zajímalo co by na něj vytáhli
-
@flanker.27 s čím nesouhlasíš?
-
-
a fakt to byli stoupenci Trumpa? nějaké video z toho baru je? demokraté a jejich akce pod falešnou vlajkou jsou už profláknuté
-
Clintonová vyhrála volby a dav nácků lynčuje černocha protože jí volil oh wait
-
.
-
Stranger Things jsem dal taky za jeden den :) ale jíst jsem u toho nezapomněl
-
tohle video je teď ještě lepší :D
-
-
@Dreamer to samé po brexitu
-
nevím co je na Trumpově výhře lepší :D jestli panika levičáků nebo slzy celebrit a podobnýho póvlu
-
Kléber by nejspíš dostal maršálskou hůl ale Napoleon by ho nejspíš někde "uklidil" nedávno jsem měl sen že bráním Acre :D se Smithem a s tím royalistou (Phelippeaux nebo tak nějak)
-
Davout je jednička a Kléber měl prostě smůlu a něměl šanci se předvést nebudu ti povídat věci které znáš
-
@flanker.27 ano
-
tu jsem nečetl protože jsem přečetl tuhle: http://www.databazeknih.cz/knihy/napoleon-na-dunaji-aspern-a-wagram-prvni-napoleonova-porazka-a-posledni-vitezne-tazeni-1809-19805 podle popisu v tom nevidím rozdíl takže se na ní ani nechystám Kovaříka mám…
-
http://englishfortamils.com/comics/index.php?album=Other Comics/The Battle komiks o bitvě u Aspernu -anglicky -až na malé chybičky je to dost přesné -dá se i koupit ale v angličtině jsem sehnal jen 1. díl -chystá se Berezina
-
http://napoleon-knihy.blogspot.cz/2016/10/job-bonaparte-1-cast.html
-
-
-
-
https://www.novinky.cz/krimi/419623-v-tabore-se-srazilo-pet-panduru-10-lidi-je-zraneno.html :D a máme po armádě
-
Proto byzanc padla :D