DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@sfik tohle se na kurdy hodí těžko (navíc to opravdu kurd není :) ) @Everett_Young Putin právě zmáčkl červené tlačítko "kebab remover" edit: osobně si myslím že se taky moc nezmění asi to bude stejný jako po sestřelení ruského letadla nad Sýrií
-
tohle bude hooodně zajímavý
-
Waterloo má hlavně nejlepšího Napoleona co se kdy objevil ve filmu - dokonce i věk herce a Napoleona v době bitvy sedí
-
skvělý kanál
-
kouká někdo na 2. sérii The Man in the High Castle? @flanker.27 kamarád mi o tom nedávno básnil ale vypadá to že vynechám podle obrázků na csfd to vypadá jako příběh o bezdomovcích
-
wut
-
no nekup to
-
women are funny get over it
-
dobrý záběry
-
@flanker.27 rusové už hackují i uprchlíky :D
-
-
teď jsem viděl reportáž o aleppu na ČT1 a fakt to stálo za to první věta: vládní jednotky vraždí civilisty včetně dětí
-
@Montezuma3 ta uprostřed je taky nějaká hérečka?
-
specnaz
-
řekl bych že se nejdřív ujistí aby žádný terorista nezůstal v Aleppu živý pak možná znova na Palmýru v Aleppu se pořád střílí ale jsou to jen malinkaté ostrůvky odporu
-
-
přes noc se ta kapsa v Aleppu zmenšila víc jak o polovinu http://syria.liveuamap.com/
-
na Rebels nekoukám co je ta loď zač?
-
Aleppo brzy padne tak se ISIS dlouho radovat nebude větší zájem mám o "Eufratský štít" jsem zvědav kam to Turecko dovede
-
-
-
lepšejší
-
@Everett_Young oni nemají pevné datum vydaní tak si myslím že to poladí betu vydali docela narychlo a taky to tak dopadlo https://soundcloud.com/warhorse_studios/skalitz-1403-symphonic-teaser krasnej soundtrack
-
celý týden na to člověk čeká a když to konečně dají na net tak je člověk ve škole kua
-
@flanker.27 ty máš vláčky?
-
tenhle rok jsem moc seriálů neviděl ale Quarry byl nejlepší pak Stranger Things a poslední místo na bedně je asi pro Westworld počítám jen začínající serialy (takže bez Narcos)
-
Westworld docela potěšil ale Dolores je pořád děsivá a nelíbí se mi :D
-
takovým tempem bude Kuzněcov v létě bez letadel :D
-
-