DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
tak celý zaklínač je přímo narvaný easter eggy tady je docela solidní seznam ale určitě není úplný http://witcher.wikia.com/wiki/The_Witcher_3_Easter_Eggs_&_Pop_Culture_References @Blackfish ty hraješ v polštině? jaké to je oproti eng? já hraju…
-
@Blackfish jo tak máš pravdu :) já jsem ještě Neviděného neviděl (haha) protože vždy chci jít do pohádky za Syannou :D
-
Jde mít konec kde neumre ani Syanna ani Anna ale musíš správně volit v dialogu se Syannou
-
no tenhle rok už snad určitě jenom v betě jsem nahrál přes 100 hodin tak se jen bojím že v tom nechám život :D ve Skyrimu mám něco přes 60 pro srovnání
-
já doufám že to pěkně vybalancují v Kingdom Come- hl. hrdina je předen daný, budou cutscený a silný příběh ale zárověn tam bude volnost Skyrimu
-
tak to já nechci hrát za sebe, to dělám irl :D navíc ve Skyrimu se může "dělat všechno" a to mi vadí já mám rád omezení ve hrách a taková velká svoboda mi nesvědčí pak stejně všechny zabiju a okradu protože mě příběh nezajíma :D
-
vlastní tvorbu postavy nechci to nemám rád :) líbilo by se mi něco z Nilfgaardu btw teď hraju Skyrim a strašně mi vadí že tam nejsou cutscény a při rozhovoru není nikdy vidět moje postava jako v Zaklínači to je doufám přežitý už
-
@Sagart Zaklínač bude mít pokračování a možná tam nebude Geralt ale bude to už teď prý potvrdil nějaký vývojář :) teď se docela teším na Cyberpunk a na tu jejich novou AAA značku
-
tak Skellige je zrovna moje nejoblíbenější část :) Novigrad je v noci taky krásný ale takové kouzlo jako Skellige nemá já se poprvé hrou taky docela hnal ale teď když to hraju počtvrté tak nikam nespěchám a vychutnávám si každý detail
-
@Blackfish já šel buď do Yenn nebo jsem je odmítnul obě :)
-
-
-
@Gorgloj http://syria.liveuamap.com/ už jsem to postoval tak to třeba znáš ale jestli ne tak to sleduj tady a všechno budeš rychle vědět
-
na tom "kurdském" území se pohybují jak RAF tak SAA takže tam funguje nějaká kooperace Kurdové by se tam neudrželi bez pomoci
-
a Turecko se to snaží tlačit přes kurdské uzemí tedy přesně tak jak jsme to předpovídali
-
potato is love, potato is life
-
@sfik mi přijde že domrdali už první sérii...
-
ruské a americké jednotky se už asi potkaly v Sýrii nebo jsou maximálně kilometr od sebe
-
-
-
-
-
@flanker.27 ano ale pořád netvoří to jádro či jak to nazvat a většinu špinavé práce dělají islamisté z FSA
-
@Gorgloj tak celkově tam spíše bojují SAA než skutečné turecké jednotky, které je spíše jen podporují (ale viděl jsem fotku jednotek SAT u Al-Alabu ale teď ji nemůžu najít) zajímavé bude až SAA začne tlačit jejich směrem a co s tím udělá sultán :) o…
-
@Gorgloj tak samozřejmě že je SAA chtěla odříznout teď se uvidí co na to Turecko protože válčit na cizím území s IS se dalo ještě nějak okecat (ne moc ale dá se říct že tam je dobrá výmluva) ale teď nemůže jen tak začít konflikt ze Sýrií oi když tam…
-
@sfik La La Land jsem vydržel asi 30 minut a ten hype kolem jsem fakt nepobral letos jsem z nominovaných filmů viděl (celé) jen Příchozí a z toho jsem taky nebyl moc nadšenej
-
@sfik tak ten Moonlight může být dobrý film ale v dnešní době je na tohle taková tlačenka až jim to prostě nikdo nevěří
-
@flanker.27 rpg ale dost akční blízko to máš spíš z assassins creed než třeba k zaklínači
-
hrál jsem chvilku první díl ale docela nuda to byla tak uvidíme s čím přijdou teď ale vidím že obsadili Tokena
-
@Everett_Young právě proto jsem čekal že letos Moonlight vyhraje koukat na to ale nebudu ale taky jsem viděl kousek z La La Landu a nějak mě to nebavilo