DanielSvatoš
O uživateli
- Přezdívka
- DanielSvatoš
- Datum registrace
- Návštěv
- 22,528
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
teď je možná zajímavější Irák a ofenzina na Mosul
-
http://www.questeros.org/ docela dobrý dotazník
-
@sfik stejný člověk co byl v tom Vietnamu pracoval necelé dva roky v Irsku a nic nikomu tvrdit nemusel (je to ateista) si to představuješ moc divoce
-
@Dreamer kamarád byl ve Vietnamu a dost to chválil a z fotek to tam vypadá fakt dobře
-
arabové údajně osahávali ženy v metru a zapomněli že nejsou ve Švédsku
-
@Achileus ok dík to už si vůbec nepamatujuV diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od DanielSvatoš 13. února 2017
-
že Benejn není Studenoruký je potvrzeno od kdy?V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od DanielSvatoš 12. února 2017
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/429086-nekolik-tisic-lidi-demonstrovalo-v-nemecku-proti-vyhostovani-imigrantu.html ten obrázek mluví za vše :) prý tak bylo pár stovek uřvaných muslimů a to je vše
-
heh taky se mi tam už dřív jedno nabídlo :D
-
to zvládnul ještě docela solidně
-
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/428870-svedsky-policista-na-facebooku-vyjmenoval-narodnosti-zlocincu-a-je-v-maleru.html
-
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/chovame-se-k-nato-vzdy-fer-a-nevitezi-casto-vypocitavost/r~fd522b40ed3711e6bb37002590604f2e/ škoda to já bych Pavla bral jako prezidenta
-
@flanker.27 Turci se o al-bab snaží už nějaký pátek ale moc s tím nehnuli (nevím jestli tam jenom dřepí nebo je jestli je odpor tak silný)
-
tohle je ale dobrý
-
a ještě jedno
-
@brbr je to parádní
-
-
sorry jako
-
Finále vikingu bylo dost slabé teda
-
-
@Mikke @Everett_Young a příběh nějak navazuje? nerad bych začínal uprostřed série
-
potřebuju doporučit nějakou těžkou hru :) witcher je procházka parkem takže potřebuju něco co mi zase srazí sebevědomí hrál tu někdo Darko souls? trochu mě to láká ale japonský hry jsou divný :) je tam přemíra japonských šíleností nebo se to dá strá…
-
-
ha já věděl obě a to jsem taky dobrá čecha
-
to je hodně cool
-
-
Líbí se mi že někteří lidé v usa už pracují na jeho znovuzvolení
-
Líbí se mi že někteří lidé v usa už pracují na jeho znovuzvolení
-
MORFUJEME!