Jája
O uživateli
- Přezdívka
- Jája
- Datum registrace
- Návštěv
- 17
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Dreamer máš pravdu, o tom to asi je, kdyby se Píseň nelíbila tak tu nejsme, nekomunikujeme, neobhajujeme svoje názory, nepitváme postavy a situace. Jsem na tom stejně - čekám na to, co kdo napíše, abych si v duchu mohla souhlasit a pochvalovat, že …V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Jája 10. dubna 2014
-
Nemyslela jsem to zle ani to že kdo něco nevytvořil nemůže kritizovat - to bylo asi špatně pochopeno, samozřejmě každý má nárok na svůj názor, ale na tyhle stránky ráda chodím, protože SOIAF mě nadchl i se svými nedostatky a poslední dobou mi připa…V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Jája 9. dubna 2014
-
Díky za překlad, zajímavý článek i člověk. Jen se trochu podivuji nad námi všemi jeho fanoušky - zkritizujeme, co se dá - knihy, seriál, postavy, jánevim co všechno - a pak stejně všichni čekáme jak na smilování na další díl i na další sérii. Tak ví…V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Jája 9. dubna 2014