MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Adam Ondra! Škoda, škoda toho nepovedeného boulderu. To byly nervy ty p*čo! 8-O Tohle lezectví je teď snad nejlepší sport na olympiádě.
-
Tak minimálně ty Karstarky bych si tam napsat mohl. Samozřejmě nevynechám fakt, že je to nejsilnější rod Severu. :twisted:
-
-
To je mi jasné že za týden už budeme na 30. místě. Ale tady jde o to porazit Schnitzely, a oni nás nenechali ve vedení ani 2 hodiny. :D
-
-
-
-
-
Jo, Eurosport tam má v těch náhledovkách docela dost chyb. Včera jsem koukal na basketbalový duel Argentina vs Slovensko :D
-
-
Aha, tak je to 4 roky stará událost. Na mě to z YT vyskočilo jako nějaká žhavá novinka. =D
-
-
Za mě je Ciri zatím pořád super. Jen ten trailer vůbec neukazuje jak na tom holka bude v akci, až se začne taky trochu ohánět mečem. A taky docela mlží ohledně nových postav. Na chvilku se tam mihl jen Eskel? :-k
-
-
-
-
-
tyjo, dneska dobrý zápasy 8-O
-
-
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MonteKarstark 17. června 2021
-
-
To jsem ani nikdy nevyzkoušel. Jednou za čas to zapnu a dám si nějakou kampaň. Multiplayerové ambice vůbec nemám.
-
-
-
-
-
-
-