MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
Ti Kanaďani mě letos pěkně seró! Třikrát utečou hrobníkovi z lopaty a pak si v play-off ještě napochodují až do finále. :roll:
-
-
-
-
Aktuálně, když je celkem chválený ten seriál DOTA Dragon Blood, jsem si říkal, že by mě asi víc zajímal séroš z Runeterry a ejhle, co se to chystá na podzim:
-
V diskuzi House of the Dragon - novinky z obsazení - Ice & Fire Komentář od MonteKarstark 29. dubna 2021
-
@sfik jj 60 minut
-
@svoa00 Podle Kremlu ano. Seznam nepřátel Ruska.
-
-
Nějaký epičnosti, kdyby jste se potřebovali pro něco nahecovat. A tyhle dvě trochu starší věci už tu možná byly, ale co už. :-)
-
-
-
-
-
-
-
@Edem No remasterů je poslední dobou hodně. Jen nevím co přesně myslíš tou inovací. Jakože by jsi raději nějaké remaky nebo regulerní pokračování série než ty remastery?
-
-
Tak hráčská komunita zestárla a je tu spousta pamětníků co by si rádi zahráli ty starý pecky z jejich mládí. Tyhle lidi nechtějí remake. Chtějí tu starou dobrou hru tak jak byla, jen možná trošku vylepšit grafiku a hlavně aby to fungovalo na současn…
-
Mohli by zremástrovat první Medieval. To bych byl víc happy.
-
-
-
Super, ani nevím, že mají Strigon nové album. 8-O
-
-
-
-
-
-
:dance: :applause: :king:
-