MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
@flanker.27 Jsou tam aspoň pěkný obrázky?
-
-
-
-
-
Držte si klobouky, Číňané to teď rozjíždí ve velkém. 8-O
-
-
Tak Perseus už sejmu Krakena i Kronose. Horus se pomazlil se Sethem a Teď nás čeká šarvátka mezi Erlang Shenem a Daji ;-) Ale pořádná severská rubačka Fall of Gods stále v nedohlednu :-(
-
@Magister_Peditum Nevím kdo je Bastila Shan. Ty klacky jsem přebarvil na první fotce kterou jsem našel. Původně byly jeden zelený a druhý červený :-kV diskuzi Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!! Komentář od MonteKarstark 26. července 2016
-
Ty postavy mi příjdou lepší než předtím. Detailnější a rozhýbanější. Jen pozadí už není 3D ale jen obrázek a samozřejmě ta stylizace víc odpovídá celkovému ztvárnění šestek.
-
-
-
Aby v tom bylo jasno: Tak Kooperativa má kampaň v tomto stylu. Na mostech nad silnice dává vždy jednoduchý slogan (nějakou vtipnou hlášku) a logo. Jeden z posledních je: "Nelovte za jízdy pokémony." No a jistý Martin "Brooch" Brož to hodil do photos…
-
V diskuzi Star Wars: Síla se probouzí !!POZOR SPOILERY!! Komentář od MonteKarstark 26. července 2016
-
-
Jde se do finále:
-
-
@flanker.27 To je Nathan Drake s Elenou vs velký opičák?
-
-
@Sagart Třeba nějaký strejda, námořník s větrem ošlehanou tváří, páskou přes oko a lodí plnou rudých kněží a dračích rohů, co? Jo a z podpalubí ještě vytáhně nějakýho Aegona Draka nebo co a že má ten kluk prej nárok na trůn. ;-)
-
Ale těch pokémonů je ve hře taky asi 120, ne? Je to jasný. Co mina to jeden pokémon. :D Mimochodem, slyšel jsem, že Chuck Norris už všechny pochytal... na Nokii 3310 :-k
-
-
Na audiotece mají dobrě načtené ty první Zaklínačské povídky. Každá postava je namluvená někým jiným takže to není monotóní vyprávění jedním hlasem (škoda že toho není takhle namluveno víc). Každopádně to takhle má velice chytlaví šmrnc a scény s Ma…
-
-
-
Někdy před čtyřmi lety jsem se zasekl ve třetině první knihy a od té doby jsem s tím nepohnul :-k Dost by mi pomohl nějaký audiobook abych mohl poslouchat alespoň při cestování. Což je vlastně případ i Zaklínače a Královraha =D
-
Asi se inspiroval u Olgy Hepnarové. Chudáci Tomáš Weinreb a Petr Kazda. Teď asi jejich film zakážou ve francouzských kinech :-k
-
-
Tak Inside dohrán. Je to jednohubka na jeden večer (max. 4 hod.). Strašně divná, strašně dobrá, atmosférická a místy i trochu strašidelná věc, ale velké doporučení. Pokud se vám líbilo Limbo tak tohle vás dostane ;-)
-
@CervenKa Je tam napsáno Vezhof, což je ale jen seriálové jméno. Knize toto pravděpodobně vůbec nezaznělo. Tam to byl prostě jen Velký hřebec nebo prostě nějaký kůň :-)