MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
-
-
-
To spíš vypadá jako Banner saga
-
-
-
Jo byly tam nějaký zbytky podél cesty. Jako když na jaře ještě místy zbudou takové ty špinavé, černé hromádky sněhu. :-)
-
Proč klišé? Proč se těm ledovým drakům všichni tak moc bráníte :-k
-
@sfik Tak určitě, a do skákacího hradu bych s tím taky raději nelezl. :-)
-
-
-
@DanielSvatoš To jo, pencle byly napínavé. (moc jsem si přál, aby došlo na 11. sérii a kopali proti sobě i brankáři :-) ) jen kdyby před tím nebylo to dvouhodinové instruktářní video na téma: dlouhé a krátke přihrávky ve středu hřiště.
-
-
-
@Drake_Rammoray Já jsem si hlavně myslel, že Nilfgaard má to slunce zlaté. Tedy ve W3 to tak všude bylo.
-
-
-
-
Tak to bych možná mohl dopsat i to moje veledílo :-) Jinak k ceně pro vítěze. Už jsem seznam rozšířil o všechny velké rody a ještě pár jich snad přibude. Nějaké speciální přání? Rod který vám v seznamu chybí a měl bych jej při tvorbě upřednostnit?
-
-
-
-
Limitovaná edice:
-
Tak skalp kolébky fotbalu je tam. Teď je na řadě hostující Francie. Potom úřadující mistr světa a ve finále si podají nejdražší tým turnaje. ;-)
-
ENG - ISL po prvních 20 minutách 1:2 ? Not bad :-k
-
@Hund Problém je v tom, že motáš dohromady čísla a fakta pocházející z knih a seriál, který si mele svoje a tahá si čísla jak se mu to zrovna hodí. Z toho důvodu jsem tvou diskuzi přesunul do Seriálové kategorie z důvodu výskytu možných spoilerů pr…
-
-
-
-
@DonPadre Seriál sem netahej, ten s tím má pramálo společného!