MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
-
@Dreamer To druhé video je z Planet Earth, to přece všichni znají :-)
-
-
-
-
-
-
@flanker.27 Myslím, že je nám všem z tohoto kolotoče tak blbě, že už na něj ani nepolezeme. Takže co? Už zase někdo někoho někde přejel? To myslíš ten Londýn? Jo aha, ve Štukholmu? Ale co je mi po nějakém přejetém psovi někde v Dánsku. Mě spíš zají…
-
Jeden aktuální k dnešku. - What's the safest arabic speaking country to travel to? - Sweden...Just kidding, it's not safe.
-
-
@Dreamer @Krisa Ticho! Mlčte! Ničíte mi moje dokonalé představy a iluze.
-
@Krisa Byla jsi se podívat na nosorožce bez nosorohů? (Tento marketingový tah zřejmě zafungoval :-k )
-
-
@Krisa Jsem tam čekal Mechov ale tohle je lepší. :D Já jsem ze Zvířátkova, těší mě.
-
Taky dobrý: https://mapy.cz/textova?x=14.9441617&y=50.1648231&z=9
-
-
Na DA je docela dobrej apríl. :D
-
-
@AviaRa Aha, takže je to vlastně takové velké samostatně hratelné DLCéčko :-k
-
:roll:
-
-
Nejlepší hlášky dabing nepotřebují
-
@sfik Kungjärnstol
-
-
-
-
Co se stane, když naučíte Camillu Luddington zpívat? Vznikne Zella Day:
-
-
No ale vyblbnout se tam půjde asi docela dost :-k
-
@flanker.27 Ta šedesátá čtvrtá holka v dvousté třicáté první řadě (ta v tom modrém tričku), je fakt kost. ;-)