MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
-
@Nevada Tak filmů má u Marvelu nejvíc ze všech, takže toho bych taky čekal, že už to zabalí. Jestli dobře počítám, tak tohle bude už osmí jeho film. Jako náhradu za filmového Sherlocka si teď pěstují toho televizního.
-
-
-
-
-
-
-
95% bez finálního čtení a korektury. Mám dva večery abych to dotáh. Držte palce :anxious:
-
@sfik A nebo říct šéfovi ať pořídí kávovar.
-
Cože? Nejen že druhá série už začala, ale už dokonce celá venku? 8-O
-
-
@flanker.27 Tyhle mapy jsou fajn, teď aspoň vím, že do Klášterský Lhoty fakt jako nechci zabloudit.
-
hmm, devítibarevný gulášek. :-k A vtipné je, že všichni hlásí, že jdou do opozice a s Babišem se kamarádit nebudou. :twisted:
-
To vypadá, jako fakt fajn pořad :D
-
-
@flanker.27 To protože nepoužíváš AdBlock :D Jediné volební spoty které potkávám já, jsou ty vyvěšené na lampách a z nich se na mě šklebí nějaké ksichty z SPD a SPO :-k
-
A víte co? Už jsme tu dlouho neměli nový čulibrky.
-
-
-
-
Co nebylo v Planet Earth II, to si D.A. schoval do Blue Planet II
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MonteKarstark 5. října 2017
-
V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MonteKarstark 5. října 2017
-
@Bertram Jinými slovy, máš rád, když padají Karstarkům hlavy? :evil:V diskuzi !!! Spoiler !!! - Teorie ve světe ASoIaF - POUZE KNIHY Komentář od MonteKarstark 4. října 2017
-
-
-
-
@flanker.27 Speciální Boltonskou edici si můžeš udělat vlastní. =D
-
@Katrina Bastardi budou česky. Jon Sníh, Ellaria Písečná...