MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
@flanker.27 sorry jako, ale taky nevím vo co gou. To je nějaká sláma s vodkou?
-
A zítra plný trailer
-
@svoa00 Jak jako druhá část? Ti haranti v průběhu filmu nepochcípaj a neuvidíme jejich střeva rozházený po kolotoči?
-
-
Jelikož je americký herní trh pořád největší, tak asi těžko můžete očekávat, že se jim někdo bude snažit prodat AAA hru, ve které bude muset za zlé nácky střílet americké spoluobčany a přesto stále prohrávat a ustupovat až do Berlína.
-
@sfik Dokonalý vlasy měl v genech. Byl to přece syn boží. Nebo chceš říct, že Ježíš byl metrosexuál?
-
@Dreamer Žádnej zombík, Velký Jiný je to.
-
@flanker.27 Jo jo, na etiketě Sklepmistra by se určo uchytil. A k tomu slogan "Měníme vodu ve víno" nebo "Naučíme vás chodit po víně... srát"
-
:twisted:
-
Tak pozor! AronChupa, sexy Little Sis Nora na kupce sena a jedna lama v obýváku. Jestli vás tenhle song neuspokojí, tak jste mrtvý duše :D
-
a zmačkaní hadi
-
-
-
Tak jsem dohrál Banner Ságu. Loď vzplála a já se asi rovnou vrhnu na druhý díl. Nečekal jsem, že mě to tak chytne.
-
@svoa00 Já bych se spíš obával o dlouhověkost fanoušků. Mistr je možná nesmrtelný, ale my ne.
-
@flanker.27 My jsme prdek čekali. Otázkou však bylo, jak bude velký. 8-O
-
Tak Temná věž je prý docela kvalitní průjem. :-k
-
-
Ten trailer se tváří, jako kdyby to mělo navazovat na předchozí trojici, tedy díl nejblíže současnosti. Je to i celkem logické, když všechny ty staré díly teď mají venku v HD verzích a podporují je novými datadisky. Ale kdybych si měl opravdu tipnou…
-
-
-
-
-
@Krisa No to je trochu problém, protože to funguje jen na slunci. A protože se mám rád, tak na sluníčko nechodím. :D
-
-
-
-
@JoffreyWater No hlavně tu jedeš pěkný monology. To je takový problém, napsat to do jednoho příspěvku?V diskuzi Jsou Západozemí a Essos pouze další kontinenty Ardy? Komentář od MonteKarstark 30. července 2017
-
@flanker.27 To je dobře, však je jich málo.
-
Tohle bude slušněj haluz.