FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1136137139141142149

Komentáře

  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    A hokejky porazily Kanadu :-)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. února 2018
    Ten časový posun mě na té letošní olympiádě tak štve. A Eurosport tomu ještě nasazuje korunu.
  • To byl námel! Veithová a její výraz ve tváři.. chuděra.. To je na film. Včetně humorné hlášky z tiskovky "proč máte lyžařský brejle" - "nečekala jsem to, nemám make-up" :) :) :)
  • Cha, další medaile a zase to zařídila ženská. Chlapi musejí přidat :twisted:
  • upraveno 18. února 2018
    Nás tradične potešila Nasťa Kuzminová. Na záver kariéry som jej to skutočne prial, a som rád aj za to, že to vraj bola jej najlepšia streľba na oficiálnom podujatí od roku 2006. :)

    Za Ester seriózne blahoželám, ten moment vojde do histórie. :)
  • upraveno 19. února 2018
    @Arutha Dobře ty :D A na led by vyjela ve vypůjčených bruslích.

    Ester se sice překonala, ale nějak radši nepředpokládám, že ve svojí hlavní disciplíně bude mít medaili. Budu radši předpokládat, že bude čtvrtá. Jestli by náhodou vyhrála druhé zlato, tak se už ve dva a dvaceti postaví vedle Sáblíkové nebo Emila Zátopka.
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @svoa00 hlavně by ji už těžko někdo překonával...
  • Někde jsem četl přirovnání že Ledecké zlato ze superG je jako Nagano, ale pokud si dobře vybavuju, olympijský hokejový turnaj vyhráli hokejisti a ne fotbalisti
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    Musím říct, že to byl dneska docela pěkný hokej, s naštěstí lepším koncem pro nás. :dance:
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Samozřejmě bych fandil i normálně, ale po těch blbých kecech od amerického trenéra jim to přeju dvojnásob :)
    Nájezdy:
  • @flanker.27 Ten časový posun je na prd, takže jsem zatím z hokeje vždycky viděla jenom sestřihy :( Ale porazit oba zámořské celky, to teda klobouk dolů a hlavně je obrovská čest, že máme takového brankáře.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. února 2018
    @svoa00 Já obecně viděl z OH minimum. To jsou snad mediálně nejblběji pokryté hry vůbec, a to nemyslím jen časový posun. Z dnešního zápasu jsem viděl jen začátek třetí třetiny, když jsem vstával do práce, a pak až tohle.

    P. S. V semifinále si to rozdáme s "Olympioniky", to zas bude víc masa v komentářích než na ledě :twisted:
  • RiokaiRiokai "Mrtví jsou mrtví."
    @flanker.27 nemyslím si, že by hry byly nějak špatně mediálně pokryté, jenom je letos všechno na eurosportu a česká televize jen přicmrndává, takže se to tak může jevit. Mimochodem, ten Červenka má v nároďáku koupenou permici? On snad neumí vystřelit...
  • @flanker.27
    1. je tu ten šílenej časovej posun (ano chápu i Asiati si zaslouží pořádat OH, ale dát ty další zimní do Pekingu.. z toho budu mít smrt).
    2. je smutný že MOV nebo OlympicBroadcastingChannel prodal práva stanici která nevysílá celoplošně. V tomhle by to nějaký limity mít mělo a ne jenom bakšiš.. :(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @sfik 3. A ještě navíc má Čt svojí stránku pro olympiádu tak zprasenou, že se tam ty třídenní videa občas odmítají spustit :)
  • @flanker.27 Mě už to ty videa nepouští protože jsem přišel o den později :D :roll:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. února 2018
    sfik napsal(a):

    @flanker.27
    1. je tu ten šílenej časovej posun (ano chápu i Asiati si zaslouží pořádat OH, ale dát ty další zimní do Pekingu.. z toho budu mít smrt).(

    A nezapomeň si k tomu připočítat LOH 2020 v Tokiu :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Monte Karstark napsal(a):

    A nezapomeň si k tomu připočítat LOH 2020 v Tokiu :-)

    Teď mi to je fuk, apoň mám na co čučet v noci, když se hladový krk probudí, ale z Tokia mi švihne (kanoistika bude určitě dopoledne - u nich).
  • @Krisa Třeba budou mít první osvětlený kanál :D :D :D

    ..ne nebudou, já vím takže šup... 2024 Paris :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    sfik napsal(a):

    takže šup... 2024 Paris :)

    Už mám doma odznáček a gumový náramek :D
  • @Krisa Ale příšernej nápad s medailema.. jdou pak rozebrat na další čtyři díly, které můžeš věnovat přátelům/rodině.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A je uvnitř hračka jako v kindervejci? 8-O
  • @flanker.27 no nevim, měla by být, jinak to děcka rozeberou ztratí :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Tak ono zas vymyslet něco originálního, když všechno už tu bylo, není žádná sranda.
  • upraveno 22. února 2018
    @Krisa http://www.ceskatelevize.cz/sport/hokej/300569-hokejove-ms-uz-ma-sve-medaile-jsou-z-kristalu-a-kovu/

    Moje oblíbený kousci :) jednoduchý čistý krásný, není nutno z toho dělat lego ;) ale chápu že to je hodně o osobních sympatiích :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Mě se líbily ty medaile co dávali v Soči.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @sfik Ono stejně je nejhezčí ta, kterou vyhraješ ;)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Nelze nevzpomenout legendární Červenkovy hlášky: Tak my jsme hlavně s Rusama hráli hokej, což nemá cenu, to je přesně to, co oni chtěj.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ty Němci vs. Kanada, já to sice nevidim, ale zřejmě slušnej oddíl :twisted:
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.