MonteKarstark
O uživateli
- Přezdívka
- MonteKarstark
- Datum registrace
- Návštěv
- 21,578
- Poslední aktivita
- Role
- Člen, Moderátor
Komentáře
-
První AC na který se těším
-
-
Objev z Eurovize
-
Stonefox Kanga a na závěr něco z hlubin internetů. Hentai a ještě k tomu německy
-
Nejhorší je, že když si ráno nevyčistím zuby, tak toho celou cestu do práce lituju. A odpoledne zase cítím, že jsem se to ráno snažil zachránit hašlérkou.
-
-
@Krisa To už to stojí z Náchoda až do HK? V úterý jsem jel okolo a sahalo to "jen" kousek za Jaroměř.
-
Teď jsem jel metre a krom dědka co si kolem hlavy uvázal utěrku jsem vyděl i frajera v plynové masce.
-
Aloy se chystá lovit i na PC ;-) Jo a Ori and the Will of the Wisps je úplně božskej.
-
Summer Kennedy album - The Bright Side
-
-
-
Ano, i na tomhle se dá postavit úspěšný kanál na YT :D
-
-
haha, Tormund Obrzhouby si v Zaklínači zahraje Nivellena :-)
-
Pozdrav ze Suomi Pozdrav ze Sibiře Pozdrav ze Soulu
-
-
OMGs! Eyes On Fire. Já to znám od mých sedmnácti, kdy jsem měl takové těžké trip hoppové období, že bych tímhle žánrem mohl dělat průvodce. A odstartoval to právě tenhle song.
-
-
@Lady Ašara Napiš co potřebuješ přeložit a jestli to chceš v Argo nebo Talpress překladu a já ti to dohledám.
-
-
btw, četl jste už někdo ten Pád Gondolinu co vyšel loni?
-
-
-
Co myslíte že má v roce 2020 vetší šanci? Brexit nebo Vichry zimy?
-
-
-
-
Schválně, kdo překonáte moje skóre 27/30 :D https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdBjrUejsqajolWgyxMNo1wRp7-5NVbS2C4S2UXgIDFuwOypQ/viewform
-