rekhyt
O uživateli
- Přezdívka
- rekhyt
- Datum registrace
- Návštěv
- 3,110
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mellisandra Two Steps From Hell - Master of Shadows
-
Hebefilie je někdy považována za formu pedofilie
-
-
moje oblubene postavi http://browse.deviantart.com/?order=5&q=arya+stark#/d5im02w
-
-
-
mohla by to bit arya :-)
-
ale ked sa pozries ako to dopadlo musiš uznat že to bola chyba
-
-
Tak znova som začal čitat piesen a som prave v tej časti kde Cat presvieča Neda aby išiel na juh a (zomrel) stal sa pobočnikom aj ked nechce a to je jej prva chyba
-
za všetko može lysa arryn a maliček ked otravily jona arryna
-
najlepsi kostim ma samozrejme Shagga :-)
-
-
-
Zabusol som dodat že sa my strašne pačia jeho vlasy :-)V diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od rekhyt 18. října 2012
-
-
bol v kralovskej garde takze mal chránit aj jeho ženu a rhaegarovho synaV diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od rekhyt 18. října 2012
-
Je to hrdina lebo zabil šialeneho krála a zároven hajzel lebo nechal zavraždit jeho rodinuV diskuzi Jaime Lannister - arogantní mizera nebo nepochopený hrdina? Komentář od rekhyt 18. října 2012
-
-
tu je další :-) http://browse.deviantart.com/?q=game+of+thrones#/d42dank ps loras je najlepši :)
-
http://browse.deviantart.com/?q=game+of+thrones#/d3esujq
-
-
Ned Stark zomrel uz tolko krat :) raz by snad mohol aj ožit :-)
-
Čo ak to neboli jeho kosti ?
-
Par ludi už obživlo prečo nemože aj on :-)
-
Kto podla vas na ten tron pasuje najlepsie ? Podla mna na Ned Stark
-
vysvetli mi niekto aky je rozdiel medzi uchvatitelom a dobyvatelom
-
1.Stark 2. Tully 3.Baratheon 4.Tyrell 5.Martell 6.Targaryen - nemam ich rad kvoli tim surodeneckim vztahom 7.Lannister-Frey 8.Greyjoy -pirati a otrokari
-
je velkým podpůrcem rozvoje průmyslu, zejména kožedělnictví. :D:D:D
-
Jon Snih, Arya Stark,Davos