Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @flanker.27 Tak to máme nastavené stejně, jen mam takový dojem, ze v cílové skupině bychom se neshodli. Au :)
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 11. prosince 2014
  • To abych se bál sem příště kouknout. Ale aspon se pobavíme :D
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 11. prosince 2014
  • @Denebola Pravda, to se pak omlouvám. :D Ale nutno podotknout, že kdo chce psa bíti, hůl si najde. Že @flanker.27 a @Ugla :)
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 11. prosince 2014
  • Pokud vím, tak tam byli i rodiče s dětmi, takže tu pěkně kecáte. Ano, samej chuligán a výtržník :)
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 11. prosince 2014
  • @flanker.27 Zajímavé, ale není to příliš frekventovaný pojem :) Ale tak těší mě, ze si kvůli mě trávil čas vyhledáváním na netu :)
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 10. prosince 2014
  • Slyšel jsem ledasco, ale patvar antirusista jeste ne. Každopádně diky za lichotku. Zbytek nemůžeš myslet vážně. V Rusko možná platí pohled: nás mnogo, ale celosvětově to s podporou této nedemokratické země tak růžové není. Myslím, ze by nepomohlo an…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 10. prosince 2014
  • Tak to je dobrý, to je ohroženej druh :D
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 9. prosince 2014
  • Nechápu, kdo si může takovou ohavnost koupit. To, z čeho dost často vaří, bych nenazval jinak než odpadem. Děkuji, nechci. Zastávám názor, že pokud se na něčem šetřit nemá, tak na jídle. Fuj....
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. prosince 2014
  • Spravedlost, po které toužil. Klid, mír... volnější práva pro Sever... tam se toho najde... Spíš jestli by se Renly chtěl dohodnout. Poté, co by dobyl KP, se klidně mohl vrhnout i na Robba....
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Mellien 8. prosince 2014
  • Tyrion je Tywina, to si nelajzne, aby to bylo tak šílený... nehledal bych něco tam, kde nic není. P.S. doufám, že mi to připomenete, až to vyjde a já se spletu :D
  • @hanule Ne, vůbec tam nejezdí v ruskejch nákladácích a střílí z toho, co našli doma ve sklepě (+ to něco, co šlohli ukrajinské "armádě"). Něco jako domobrana na Krymu, vojáci v mundůrech v plné polní, měli asi doma ve skříni spolu s granátometama :D…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 8. prosince 2014
  • A jak dopadlo? :D Takže bych se nebál :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. září 2014
  • Blázni... Londýn byl vždy multikulturní město, také jsem tam byl. A Francie je logicky plná přistěhovalců, protože na to má polohu. Tak je u nás mešita, a co? Byl sem tam a je moc pěkná.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 6. září 2014
  • http://zpravy.idnes.cz/ruska-vojenska-doktrina-zmena-deg-/zahranicni.aspx?c=A140902_093704_zahranicni_bse Některé výroky jsou značně úsměvné. Třeba takové "zvyšování útočného potenciálu budováním obranného systému" Asi to ale zní lépe - pro Rusy - …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 2. září 2014
  • @flanker.27 Tvůj popis je silně tendenční a jednostranný. Slovy 'to má být vtip?' se to dá vyjádřit celkem přesně. Snažíš se vytvořit dojem objektivnosti, ale přitom to předkládáš manipulativně. Protesty na východě země rozhodně nebyly pokojné, viz …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • @CervenKa Já se rád dostávám k věcem přímo :)
  • Myslím, že nebýt Ruského zásahu, tak se možná do těch voleb došlo, ale to už se nedozvíme... Na druhou stranu to celkem pokazilo pár kroků nového UA vedení, ale ne tak drasticky
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • Jen ať se autor nestydí, není to škoda takhle okrádat čtenáře o "pokračování"? :)
  • Ehm, nejen Ukrajinu, ale ten Východ je tam taky ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • Já si myslím, že na soukromém vlastnictví novin není nic zlého a právě proto, že je jich tu povícero, nedochází k jednostranné propagandě a zamlžovaní. Každý si může vybrat. Já čtu nejčastěji iDnes, i když i ten má své mouchy a dokáže mě naštvat. Al…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • A on Irák ty zbraně měl, tvrdit opak je lež. Postoj USA už je věc druhá...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • 12 let je dlouhá doba, žádný rychlý obrat....
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • @ugla Pokud vím, tak důkazy o tom, že se spusta chem. Zbraní odvezla/prodala do ciziny jsou. Do Sýrie třeba. Jen nechápu, proč pořád dokola opakujete něco o nepodložených důkazech, když se mezi lidi dostane zpoza tajných služeb vždy mene informaci..…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • @Ugla Pardon, ale tohle se zaměnovat nedá. Zcela něco jiného. Srovnávat demokracii a kroky vykonané v jejím jménu s nástorem typu nože... to neberu. To je jako několikrát Flankerem opakovaný útok USA a vyhlášení války terorismu s důvodu podle něj "n…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 1. září 2014
  • Radikální Islám je opravdu nebezpečný, to nechci nijak zpochybňovat. Ale ne každý muslimský imigrant je radikál. Vím, že je to určitý druh problému, ale v horizontu pár let to nevidím tak katastrofálně. Jestli ale půjde multi-kulti politika tou cest…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 31. srpna 2014
  • @Everett_Young Tomuhle se říká paranoia, nic ve zlém.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 31. srpna 2014
  • Myslím, že na veřejnosti si můžou nosit šátků klidně dvacet, jeden přes druhý... mi si taky můžeme každý vzít, co chceme, pokud nejdem nazí nebo... Každopádně, aby se ženy zahalovaly i ve školách a jiných institucí... to je blbost. Platí nějaká prav…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 31. srpna 2014
  • Jeden z důvodů proč jsem abstinent :D :D No, to si užiješ hraní teda :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Mellien 31. srpna 2014
  • Na to mám jednoduchou odpověď. Chtějí žít, dovolenkovat u nás? Musí se přizpůsobit naši kultuře a šátky, burky nenosit. Ve školách atp. Po svém si mohou žít u sebe. Pokud někam cestují, musím se přizpůsobit.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 30. srpna 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě