Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • tak já to myslel v tom hokeji :P
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 21. prosince 2014
  • @Gepeto Nemusíš vše jen hledat v napsaných slovech... ale z celé rebelie to bylo znát, podle postavení jednotlivých "velitelů" a koneckonců i z toho, jak na to postavy vzpomínali... zkrátka a dobře bylo jasné, že pokud uspějí, králem bude on. ;)
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Mellien 20. prosince 2014
  • @Elendir Ale měli ;) Všem bylo jasné, že je to Robert. Morálka rychle klesá, když se vidina a předtím jasný obraz zakalí...
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Mellien 20. prosince 2014
  • Koho taky zajmaj Slováci :D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 20. prosince 2014
  • @Achilleus Měli jim tu stranu hned po revoluci zakázat. Na kecy typu: "nejsme jako oni" jsme akorat doplatili...a teď je tu máme rozlezlé úplně všude :(
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 20. prosince 2014
  • Občas zavítají i na iDnes, ale to se tak často nevidí :D Ale ty Novinky jsou někdy fakt síla, člověk má až pocit, s kým to tu proboha v jedné zemi žije :D
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 19. prosince 2014
  • Zkouknuto. Super, až na pár věcí se mi to líbilo. Bitva mohla být vyřešena lépe, přišla mi dosti chaotická a na závěr nezvládnutá, navíc příliš umělá (oproti Lotrovi fakt zhoršení o stupen přinejmenším) a především Legolas a jeho běh po padajících s…
    V diskuzi Hobit Komentář od Mellien 18. prosince 2014
  • @danebola to stejne, vypadalo to zprvu pekne, ale ani nezaujalo ani nebavilo...
  • Podle mě jsou nejlepsi Heroes 4. Ale moc dobre vím, v jaké jsem menšině a kolikrát už jsem za tento názor byl proklat. Ale prostě pohyblivej a funkcni Hero, vícero strategických moznosti atd... Proto sem si to zamiloval
  • Mně ani nevadí to studium do predmetu, který chci dal rozvíjet, i když toho není málo, ale to, ze stejný kvanta řeším i tam, kde ty předměty snad od června uvidím už jen z rychlíku :D proto je to celkem chytlavé :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Mellien 16. prosince 2014
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Mellien 16. prosince 2014
  • @Everett_Young Promin, průzkumy si nedělám a čas běhat na náměstí mezi panáčky také nemám. Ale žiju tady a především se s lidmi okolo sebe bavím... navíc znám učitele z různých škol, kde už přeci jen ty názory na společnost podle inteligence odvodit…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 16. prosince 2014
  • @hanule :D :D :D Vyšel si aspon základku? Ona průměrná inteligence podobných silně levičáckých individuí není moc valná a moc jich nedá ani střední školu :D Zbytek pak jen nadává v hospodě, jak jsou ti pravičáci zlí, že si dovolí vydělávat peníze,…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 16. prosince 2014
  • @flanker.27 Nezpochybnuji, že velmoci mají jistý zájem o politiku ostatních zemí, ale u České republiky to tak žhavé nebude a tvrdit, že průzkumy jsou objednávány z amerického tábora, to je kravina na druhou a honba za konspiračními teoriemi. Po…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 16. prosince 2014
  • Asi. Každopádně si myslím, ze cely slavný systém přechylování u žen je zbytečný. Proste Jana Novák atd... Potom vznikají silene patvary u některých jmen a poměrně zbytečně
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 16. prosince 2014
  • A tomu, ze jsou průzkumy řízené z USA tu někdo fakt věří? :D
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 16. prosince 2014
  • Presne tak. Takovou cestou bych se rad vydal i já. I to vzdělávání je tam zajímavější. A nástupní plat okolo 95 ooo nepovszuji za špatný...
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 15. prosince 2014
  • A kde vidíš řešení? To mě celkem zajímá.
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 15. prosince 2014
  • Všichni taky ne, stejně jako všichni neodchází do zahraničí... Ale je ti jasné, proč ho odmítám?
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 15. prosince 2014
  • Vím, ze Slováci zacelí pak mezery po těch lwkatch, co odejdou. Ale nemůžeš za to stát sám? Nedokázal lekáre adekvátně ohodnotit a ti jdou za lepším, nejsem si jisty v číslech, ale tak kritické procento to asi úplně není, přestože lwkari chybi...tady…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 15. prosince 2014
  • jeste jsem zapomněl dodat, ze systém školného, nebo te odpracované doby mi přijde v pořádku, pokud je to budouci zaměstnání adekvátně ohodnoceno. Ale to u nás absolutně nefunguje. Nepochopím, jak je možný ze učitel bere jen něco pres 20 tisíc, když …
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 15. prosince 2014
  • Ja neříkám, ze mi má platit školu... Jsem rad, ze skolne není, ale už mi přijde praštěné a postavené na hlavu, aby polovina studentů v Brně byli Slováci a měli to tady zadarmo...a zabírali místa českým studentům. a ano, příklad povinného odpravován…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 15. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Mellien 15. prosince 2014
  • @ugla Hádat se nebudu, moje hloupost ze jsem reagoval tak jednoduse a nerozvedl to, jn mě to praštilo silene do očí a neudržel jsem se. Je mi jasné, ze názorové základy máme zcela protikladne. Každopádně by to chtelo z me strany obsáhlejší komentář,…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 14. prosince 2014
  • Já to nemyslel trolově, ale zcela vážně. Napsat, že listopadový zákrok byl OK, je plivnutí do tváře desetitisícům lidí. A především těm, kteří tu odvahu měli a šli tam. Jak někdo vůbec může napsat, že mlácení studentů a lidí všeobecně, vlastních lid…
    V diskuzi Volby Komentář od Mellien 14. prosince 2014
  • @Nevada Jo, samozřejmě, psal jsem 100 lidí.... To už je na každém :) Já se teda mezi takové lidi neřadím, ale chápu, že někdo chce prostě vidět vše a být "v obraze" ;) A kritika je fajn, na to jsem nenarážel.
    V diskuzi Hobit Komentář od Mellien 14. prosince 2014
  • V diskuzi Hobit Komentář od Mellien 14. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Mellien 14. prosince 2014
  • Chystám se do kina vyrazit, ale na 3D se mi nechce. Jaké jsou vaše názory, hlavně těch co fiml shlédli? Je to velký rozdíl? Díky :)
    V diskuzi Hobit Komentář od Mellien 12. prosince 2014
  • Bude se to líbit osmiletému brachovi? Nebo je to moc "akční"? Videl i předchozí díly a ty byly ok. Ale teď přeci jen přijde bitva atd...
    V diskuzi Hobit Komentář od Mellien 11. prosince 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě