Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • V celém tom komentáři? :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. ledna 2015
  • Když nevíš co by, stačí vytáhnout Putina a Amíky co mlátí černochy :D :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • @Gepeto Nevím, co meleš, ale imigrační politika není porušování svobody, to je na každém státu ;) Stejně jako to má např. Kanada atd...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • @Vena K tomu jsem se nevyjdařoval, protože to je problém Francie, která na tohle nemyslela a dost možná ani teď nemyslí... já jsem to napsal jako řešení pro státy, která tyto problémy nechtějí, nebo pokud jim chtějí do budoucna zabránit. Co s lidmi,…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • @Everett_Young Jo, to je problém, bohužel s těmito lidmi se nedá nic dělat. To je slušně řečeno nákaza moderní západní společnosti. "V každém je dobro. Každá má stejnou šanci a zlaté srdce" Blbost. Totální.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • To určitě není.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • @Everett_Young Já mám řešení, nepouštět je tam žít ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • @Everett_Young Tak se koukej přizpůsobit. A pokud ne, tak ahoj, vrať se zpátky do vidlákova. Prosím tě, a jak chceš tohle hlídat a řešit? To je nesmysl :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • Holky dneska první místo! (biatlon) Super závod až do konce!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • Problém je dost v tom, že se těžko říká dopředu: ten je zlej, ten je hodnej, ten se bude asimilovat, ten ne .... atd. Špatná byla prostě celá imigrační politika těchto zemí. Podle mě to nijak jinak, než zavedením víz řešit nejde. Stát by si měl hlíd…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 7. ledna 2015
  • @Krisa přehlédl jsem, pardon. Jde o to na co zaspíš no :) Na všem bude kousek pravdy a nějaké to přehánění...
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 6. ledna 2015
  • @Krisa On ho nevyhodil proto, že by zaspal. Hledal jen záminku. Vyhodil ho proto, že svaz vede kampan proti hráčům, co jako junioři odešli za moře, respektive šlo o vyřizování účtů, což už chodí u naší seniorské repre, ačkoli je to smutné :( Part…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 6. ledna 2015
  • @flanker.27 Já taky skutečně sportuji, přestože netrénuji, tak vím o co jde... Trenér ti může otevřít dveře u singlu, ale ne u kolektiváku
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 3. ledna 2015
  • @Krisa I u singlu, i když samozřejmě u kolektiváku je to daleko ale daleko více vidět, to máš určitě pravdu. U singlu to není tak hrozné, ale i tady má trenér své jasné místo, i když už ne tolik a dost se může krýt s jáinými aspekty přípravy, kde ko…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 3. ledna 2015
  • Snad tu nemusím psát haldu argumentů, ne? Na to nemám ani čas, ani náladu. Proto jsem psal, že věřit nemusíte. Já o tom vím své a z nejednoho sportu. Nepotřebuji se to rozepisovat. Kdo to zná, tomu to říkat nemusím, kdo ne, ten neuvěří
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 3. ledna 2015
  • Ve sportu na této úrovni, v tak vyrovnaných skupinách dělá trenér víc než 50 %. Věřit nemusíte, ale je to tak.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 3. ledna 2015
  • Gratulace Slovákům. Ale bez přerosta mel ten tým určitě na víc, to není trenér...nezvladl to, ten tým na to silu mel, i Kanada nás pasovala hodne vysoko. Ale začalo to nominaci a skončilo to neschopnosti nakaucovat. A ano, za prohrou může vždy větši…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 3. ledna 2015
  • Ne, ty ceny mi za to nestojí, radši s pohodlím doma bez tlačení.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 2. ledna 2015
  • Bude dobrej zápas a věřím našim
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 2. ledna 2015
  • @hanule Tak hlavně, že dopředu víš, že to bude ostuda. Takové lidi miluju ;)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 30. prosince 2014
  • Viděno podruhé, má to své muchy, ale zrovna bojové scény bych tam nezařadil
    V diskuzi Hobit Komentář od Mellien 29. prosince 2014
  • Největší rozdíl a důvod, proč mi přijde ne zrovna štastné porovnávat nás a například severské země, nedej bože třeba Kanadu, je ten, že u nás nemůže jít hrát hokej každej klučina, co by třeba i chtěl. I těch, co chtějí není tolik jako například ve F…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 24. prosince 2014
  • @Chmur Ti, kdo nás srovnávají s Finskem, Švédskem jsou úplně mimo mísu. Zcela jiné podmínky pro hokej, současné i historické. O Kanadě, USA nebo Rusku ani nemluvě. To myslíte vážně? :D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 23. prosince 2014
  • špička je našlapaná a každej rok se rozdíly meti tými zmenšují.. a to je jen dobře ;)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 23. prosince 2014
  • @Chmur Ne, nemám ten pocit. Viz Henky, draft + celková síla mládežníků... ok, není to nejlepší, ale co chceš? Na to jaká jsme země a jaké tu máme podmínky (prachy atd atd) Prostě mi přijde, že lidi, co takhle kritizují, tak si neuvědomují, kde žijí …
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 23. prosince 2014
  • Možná proto, že nevozíme každej rok zlato... :(
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 23. prosince 2014
  • Na to se hodí jedna známá filmová hláška: "Na ničem jsme nešetřili!" :D
    V diskuzi Sranda topič Komentář od Mellien 22. prosince 2014
  • Neřekl bych, že náš mládežnický hokej je v krizi, když se koukneš, jaké máme hráče a jak jsme malá země.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 22. prosince 2014
  • @Elendir Nemyslím si.
    V diskuzi Co by kdyby Komentář od Mellien 21. prosince 2014
  • Takže lepší u Hobita 2D nebo 3D?
    V diskuzi Hobit Komentář od Mellien 21. prosince 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě