Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @vena Staci mi toto: takže ti přijde ok, ze ti dlohbou dítě Protože je smutne, nebo si po něm hodil čepici? Pak nemas děti ani sourozence..
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 21. ledna 2015
  • @Hildegarda Velice zajímavé, a to Norsko mě teda solidně šokovalo...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 20. ledna 2015
  • @Vena Bylo to trochu nadnesezené, ne? :) Ale jinak bych mohl říci, že výchovu, kdy se dítěte nesmíš pomalu ani dotknout považuji opravdu za špatnou, protože si myslím, že občasný ten pohlavek ještě nikoho nezabil a například mě určitě i prospěl, aby…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 20. ledna 2015
  • A pak to vede k lidem jako je breivik.... fuj.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 20. ledna 2015
  • Norové jsou blázni. Jak můžou odebrat dítě matce, která jen na ulici hodila po synovi čepici (viděl to soused a šel to nahlásit), aniž by hledali nějaké důkazy o jakémsi týrání či obtěžování. Zajímá mě jen jedno, jsou opravdu tak blbí? Dělají to i s…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 20. ledna 2015
  • @Nevada To nic nemění na tom, že je to zajímavější, atraktivnější a pro diváky mnohem více infarktové :)
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 16. ledna 2015
  • @sarven protože my jako fanoušci je chceme vidět hrát na našem ms... úspěch v nhl si přejou oni sami, ale kdy zase bude ms u nás? chci aby u nás hrál co nejlepší tým
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 16. ledna 2015
  • @Amaroun No a kdo mohl za to, že oproti antice nebyli ty podmínky růžové? Z části i církev :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. ledna 2015
  • @Amaroun "Ostatně ve své době ani neměli na výběr." - Aleee měli na výběr... Mohli se dál věnovat vědě... Inkvizice, vyhnanství, pronásledování, a další těžkosti, to ti něco říká?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. ledna 2015
  • @Amaroun To v jakém stavu je naše země nesvědčí nic o celkovém pokroku... vem si, jakým krokem jde vpřed technika, medicína... každý rok se někam posouváme. Vědců a výzkumníků (vyznání jim ted neberu) je jistojistě více než tehdy. Tebou udané příkla…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. ledna 2015
  • @Riokai Kámoš ji dostal k Vánocům, tak se zeptám, jaká je :)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Mellien 14. ledna 2015
  • Nikdo ale nemůžete říct, že to nemaj křesťani dobře ošéfovaný. Když to je pravda, tak to čteš správně, když ne, tak sis to špatně vyložil. To je úžasný :) Zbytek už jaksi pokulhává, věda vítězí :) A nerad bych tu rozpoutal další sáhodlouhou diskuzi,…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. ledna 2015
  • @Riokai Mám, hned jak dolouskám povinnou četbu. :)
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Mellien 14. ledna 2015
  • @Everett_Young Aha, neznám, tak neposoudím. Ale nezní to špatně.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Mellien 13. ledna 2015
  • To je nějaká břečka, ne? :D
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Mellien 13. ledna 2015
  • http://www.bux.cz/knihy/147670-ja-poutnik.html Nečetl to někdo? Prý je to dobré.
    V diskuzi Co jiného číst? Komentář od Mellien 13. ledna 2015
  • Ale odezvu má solidní :P
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 13. ledna 2015
  • Jestli myslíš pana Alrawiho, tak s nim jsem se jednou setkal a mluvil velmi rozumně. Je to zhruba rok. Od té doby se taky mohlo lecco změnit...kazdopadne má syna u mamky ve škole, tak se můžu poptat. :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 12. ledna 2015
  • @Gepeto Jasně, proč by neměla?
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • @Chmur To bys pak mohl i napsat: nebudeme radši trestat vůbec, co kdyby náhodou? To se totiž může stát vždy... To není argument.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • @Krisa Já to myslel tak, že v takových případech má rodina trest navrhnout, ale ne si ho vymyslet. Navrhnout některý z těch, který se k tomu trestnímu činu váže v zákoně. Logicky by vybrali ten nejvyšší trest. Ještě by se to muselo nějak skloubit se…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • @Krisa Vím, je to ošemetné. A především extrém. Ale když to porovnáš s druhým extrémem, kdy je za pár let venku z lochu, tak co je horší? Jen si občas pohrávám s takovou myšlenkou, kdy by se zločiny trestaly opravdu tvrdě a bez lítosti. Jak by to tu…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • To záleží na případě. V tomhle klidně. Co jiného si takový člověk zaslouží? Proboha snad nechcete přisuzovat nějaké práva těm, co postřílí plno lidí, nebo těm, co znásilní děti? Takoví jedinci podle mého už žádná práva nemají. Nejlépe kombinace vš…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • Justicnimu omylu nezabráníš skoro nijak. A za prasárny jako je znásilnění dítěte je i to doživotí málo. Ve smyslu následků pro to dítě.... Tady bych navrhl, aby trest navrhovali rodiče.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • @Nevada Proč by to proboha nebyl trest? Pokud by to bylo uzákoněné, tak je to trest jako každý jiný a věřím, že opravdu hodně lidí by s tím souhlasilo. Uvedu jiný příklad, který se netýká moc tématu, ale přece jen souvisí s tresty. Ožralej řidič sme…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • Oko za oko, zub za zub, zdá se mi nejlepším trestem. Samozřejmě krapet upravené vzhledem k dnešní době. Za zabití tolika lidí bych nevystřílel redakci Al-Džazíry, ale kulku mezi oči útočníkům považuji jako jasnej adekvátní trest. Bez keců, bez emocí…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2015
  • "No a ne vždyť já to říkám od začátku a to nejsem vůbec muslim, jinak tak jednoduchým trikům mohou uvěřit jen opravdu hloupí lidé typu rudých zločinců pussy-havlohnidů-hemeriodů. Navíc bylo o tom napsáno knih až až. typické pro tyto zločinecké akce …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. ledna 2015
  • Čím dál tím lepší kecy.... smutný je spíše to, že tomu věří i někteří lidé mimo muslimy, viz náš oblíbený politik od socanů :D :roll:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. ledna 2015
  • Já asi radši mlčím :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. ledna 2015
  • V tom posledním? Nedělej hlupáka :P
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. ledna 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě