Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Abych se přiznal, tak se mi tento díl líbil. Viděl jsem včera společně 05+06 a přechod i děj byl plynulý, rozumný... nemám asi jako jediný nic proti scéně z Dorne, ačkoli ty holky tak nějak nemusím, tak to nebyla špatná "přestřelka".
  • Ta se zamete pod koberec
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 18. května 2015
  • Tak ses nemela divat proboha. Takový kecy miluju.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 17. května 2015
  • Neni to mimo. Zase kecaji lidi, co v životě nic nehráli určitě. Ten zápas by byl NAPROSTO JINY. Vím o cem mluvím, psychika dela ve sportu SILENE MOC.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 17. května 2015
  • Nejlepší jsou kecy těch exotů, co viděli sport maxl v televizi, kteří tvrdí, že bychom stejně prohráli 1:2, když jsme další gól nedali. :D Ten zápas mohl být úplně jiný, zářez jak svina, ale jde se "dál"
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 16. května 2015
  • Hráli dobře. Všechna čest. Jistě se bude probírat ten gol, který měl být uznán, ale to už je jedno. Snažili se.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 16. května 2015
  • Zitra povinně fandit a věřit v zázrak na ledě!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 15. května 2015
  • Ono si nerozumíme. Asi jsem to špatně napsal, ale to je únavou... Je mi jasné, ze budou předměty, které bych nejraději zrušil, viz @everett_Young Ale myslel jsem to tak, ze se chci zlepšovat a celkove byt v tom oboru lepší a lepší a tak vydržím i di…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 15. května 2015
  • @brbr Na VŠ budu příští rok. A ano, jdu na obor, který mě baví.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 15. května 2015
  • Souhlasím s názorem, že pokud někdo porazí dřevorubce, tak to budeme my :) Naši do toho dají všechno a rozhodně to bude zajímavý zápas, ať dopadne jakkoliv. Držím palce!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 15. května 2015
  • Pokud to není bůh, tak je to minimálně polobůh :D Prorok je slabšího rázu =D
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 15. května 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 15. května 2015
  • Jarda je bůh hokeje, o tom žádná. A ze mě se oficiálně stává věřící. Za stavu 3:3 jsem se v duchu modlil k olympským bohům a za dve minuty Jágr gól.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 14. května 2015
  • Vždy se najde někdo, komu je to šumák. Ale snad je jasné, jak jsem to myslel... Chci se dál vzdělávat v oboru, který si vyberu. Kdybych šel na fildu například, tak si dam na češtině a všeobecném přehledu autoru, del atd. daleko více záležet, budu se…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • @Achileus Naše myšlenky se ubírají zcela jinou cestou ;) Ono tady nejde o to, že by byla ta literatura špatná, jen mi nesedí a vůbec se mi nelíbí. Motivy ani samotným stylem.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • Hra o trůny by nebyla špatná, ale to už u nás neprošlo (nebo to nikdo nenavrhl) Každopádně největší "peklo" pro mě byla česká literatu 20. století, jelikož opravdu české autory převážně nemusím a jejich styl psaní mi nevyhovuje, nebaví mě a v porovn…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • na výběr z cca 200 knih, samozřejmě tam mám lotra i hobita :D Vybíral jsem si podle toho, co se mi bude dobře číst... plus podle doporučení mamky, češtinářky. Až na pár českých kopyt se mi vše četlo dobře
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • Ždibíček. Kanada jen dokazuje, jak moc je na tomhle MS jinde než ostatní týmy. Jestli nevyhraje zlato, tak to bude síla. (Samozřejmě ve skrytu duše doufám v naši výhru :D )
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 14. května 2015
  • Zase nehažte všechny maturanty do jednoho pytle, díky ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • No právě...
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 14. května 2015
  • Samej pámbíčkář tady, heh
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • 7/10 Zajímavé. O křestanství, respektive bibli se nezajímám, ale jsem rád, že základní přehled mám :) Tipnul jsem 3 a tři špatně :oops:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. května 2015
  • Nemělo by jít o nic velkého, akorát u svalů, šlah, vazů, úponů ap. nikdy nevíš, nedá se to škatulkovat, každopádně věřím, že bude v pořádku. Přestože mě naši včera nijak neoslnili, tak budu fandit a věřím v těsnou výhru :king:
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 13. května 2015
  • Švédsko jim nic znát nedalo. Vyhráli na nájezdy, ten zápas byl naprosto vyrovnaný. Ačkoli je to diskutabilní, tak já věřím, zr byt tehdy v brnae oavelec, tak jsme o dva góly vyhráli, ale to už se nedozvíme.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 13. května 2015
  • Ale měli na mále :D Každopádně ve čtvrtek povinně fandit!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 13. května 2015
  • Víte, co je lepší než velký příval imigrantů? Víc imigrantů! :dance:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 12. května 2015
  • Kanada je tu jasně o třídu lepší než všichni ostatní. Ale (!) to neznamená, že je neporazitelná. Při troše štěstí, skvělému výkonu brankáře a lepšímu útoku se s ní hrát dá. Koneckonců jsme to předvedli i my, 2 třetiny to bylo vyrovnané, pak rozhodli…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 12. května 2015
  • Tak dneska se tajenka rozhodne. Trochu mě mrzí, ze nepůjdeme do čtvrtky ze 2. fleku, jelikož bychom se po případném postupu vyhli Kanadě, ale s tím už nic neudělají. Základ bude postup.
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 12. května 2015
  • My máme v povinné cetbe 220 knih, tam najdeš vše :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 8. května 2015

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě