Mellien
O uživateli
- Přezdívka
- Mellien
- Datum registrace
- Návštěv
- 5,434
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Abych se přiznal, tak se mi tento díl líbil. Viděl jsem včera společně 05+06 a přechod i děj byl plynulý, rozumný... nemám asi jako jediný nic proti scéně z Dorne, ačkoli ty holky tak nějak nemusím, tak to nebyla špatná "přestřelka".V diskuzi Hra o trůny 5x06 - Neohnuti, neskloněni, nezlomeni - Ice & Fire Komentář od Mellien 20. května 2015
-
Ta se zamete pod koberec
-
Tak ses nemela divat proboha. Takový kecy miluju.
-
Neni to mimo. Zase kecaji lidi, co v životě nic nehráli určitě. Ten zápas by byl NAPROSTO JINY. Vím o cem mluvím, psychika dela ve sportu SILENE MOC.
-
Nejlepší jsou kecy těch exotů, co viděli sport maxl v televizi, kteří tvrdí, že bychom stejně prohráli 1:2, když jsme další gól nedali. :D Ten zápas mohl být úplně jiný, zářez jak svina, ale jde se "dál"
-
Hráli dobře. Všechna čest. Jistě se bude probírat ten gol, který měl být uznán, ale to už je jedno. Snažili se.
-
Zitra povinně fandit a věřit v zázrak na ledě!
-
Ono si nerozumíme. Asi jsem to špatně napsal, ale to je únavou... Je mi jasné, ze budou předměty, které bych nejraději zrušil, viz @everett_Young Ale myslel jsem to tak, ze se chci zlepšovat a celkove byt v tom oboru lepší a lepší a tak vydržím i di…
-
@brbr Na VŠ budu příští rok. A ano, jdu na obor, který mě baví.
-
Souhlasím s názorem, že pokud někdo porazí dřevorubce, tak to budeme my :) Naši do toho dají všechno a rozhodně to bude zajímavý zápas, ať dopadne jakkoliv. Držím palce!
-
Pokud to není bůh, tak je to minimálně polobůh :D Prorok je slabšího rázu =D
-
-
Jarda je bůh hokeje, o tom žádná. A ze mě se oficiálně stává věřící. Za stavu 3:3 jsem se v duchu modlil k olympským bohům a za dve minuty Jágr gól.
-
Vždy se najde někdo, komu je to šumák. Ale snad je jasné, jak jsem to myslel... Chci se dál vzdělávat v oboru, který si vyberu. Kdybych šel na fildu například, tak si dam na češtině a všeobecném přehledu autoru, del atd. daleko více záležet, budu se…
-
@Achileus Naše myšlenky se ubírají zcela jinou cestou ;) Ono tady nejde o to, že by byla ta literatura špatná, jen mi nesedí a vůbec se mi nelíbí. Motivy ani samotným stylem.
-
Hra o trůny by nebyla špatná, ale to už u nás neprošlo (nebo to nikdo nenavrhl) Každopádně největší "peklo" pro mě byla česká literatu 20. století, jelikož opravdu české autory převážně nemusím a jejich styl psaní mi nevyhovuje, nebaví mě a v porovn…
-
na výběr z cca 200 knih, samozřejmě tam mám lotra i hobita :D Vybíral jsem si podle toho, co se mi bude dobře číst... plus podle doporučení mamky, češtinářky. Až na pár českých kopyt se mi vše četlo dobře
-
-
Ždibíček. Kanada jen dokazuje, jak moc je na tomhle MS jinde než ostatní týmy. Jestli nevyhraje zlato, tak to bude síla. (Samozřejmě ve skrytu duše doufám v naši výhru :D )
-
Zase nehažte všechny maturanty do jednoho pytle, díky ;)
-
No právě...
-
Samej pámbíčkář tady, heh
-
7/10 Zajímavé. O křestanství, respektive bibli se nezajímám, ale jsem rád, že základní přehled mám :) Tipnul jsem 3 a tři špatně :oops:
-
Nemělo by jít o nic velkého, akorát u svalů, šlah, vazů, úponů ap. nikdy nevíš, nedá se to škatulkovat, každopádně věřím, že bude v pořádku. Přestože mě naši včera nijak neoslnili, tak budu fandit a věřím v těsnou výhru :king:
-
Švédsko jim nic znát nedalo. Vyhráli na nájezdy, ten zápas byl naprosto vyrovnaný. Ačkoli je to diskutabilní, tak já věřím, zr byt tehdy v brnae oavelec, tak jsme o dva góly vyhráli, ale to už se nedozvíme.
-
Ale měli na mále :D Každopádně ve čtvrtek povinně fandit!
-
Víte, co je lepší než velký příval imigrantů? Víc imigrantů! :dance:
-
Kanada je tu jasně o třídu lepší než všichni ostatní. Ale (!) to neznamená, že je neporazitelná. Při troše štěstí, skvělému výkonu brankáře a lepšímu útoku se s ní hrát dá. Koneckonců jsme to předvedli i my, 2 třetiny to bylo vyrovnané, pak rozhodli…
-
Tak dneska se tajenka rozhodne. Trochu mě mrzí, ze nepůjdeme do čtvrtky ze 2. fleku, jelikož bychom se po případném postupu vyhli Kanadě, ale s tím už nic neudělají. Základ bude postup.
-
My máme v povinné cetbe 220 knih, tam najdeš vše :)