Mellien

O uživateli

Přezdívka
Mellien
Datum registrace
Návštěv
5,434
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Krisa Nebýt minulého režimu, tak ten správný poměr nastaven je. Takhle se to obrací pomalu, bohužel. (edit, špatně formulovaná myšlenka) Jinak díky za fajn diskuzi, skvěle odvrací od učení :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • Zřejmě to znamená, že je má všechny pod palcem a je největší... (doplňte si libovolné slovo) :D
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • @Dreamer Mamka učí, tak do toho trochu vidím. Ale určitě máš pravdu :) @Krisa Nechci, aby to vyznělo špatně, arogantně... ale ty školy jsou naprosto neporovnatelné. Nedělám z z toho něco o miliardu procent náročnějšího, jen tomu přisuzuji adekvátn…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • @svoa00 To proběhlo, avšak média si to trochu přikrášlila. No klasika. Platy jak v Německu jsou nesmysl, to je jasne. Trojnasobek take. A ani to neni většinový argument těch, kteří odchází. Ani můj. Kdyby se zlepšili pracovní podmínky... A ten postg…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • @svoa00 Děkuji. Uvidíme, jaké kroky se u nás podniknou. Každopádně tvrzení některých představitelů, že lékařů (i sester) je dostatek, nic se neděje... je zcestné. Z části to zachraňují slovenští studenti, kteří zde po škole i zůstanou. Občas mě tro…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • @svoa00 Vysvětlit mé pohnoutky a cítění situace by bylo opravdu na dlouho, pokusím se však o stručné sdělení. Tohle téma by si zasloužilo pozornost, avšak tlačí mě zkoušky a času tolik nemám. Studuji prvním rokem medicínu v Brně (také zde bydlím, …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • @Achileus Bohové mi jsou svědky, že bych to snad Tomiovi i hodil :D Kadopádně si z toho spíše dělám srandu, ta politická reprezentace naší země mě tolik netrápí. Necítím se jako vlastenec a pokud to vyjde, ani tu pracovat nehodlám, důvodů pro to mám…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 23. ledna 2016
  • @Everett_Young Já bych se tomu naopak vůbec nedivil. A už se nemohu dočkat (haha) příštího prezidentského souboje mezi ožralou a bazénkovým povalečem (čti Zemanem a Škromachem). To bude teprve bitva mezi intelektuály na novinkách :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 22. ledna 2016
  • @Everett_Young Máš naprostou pravdu. To není troll, to je de***. Stejně jako výše zmíněná třešeň.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 22. ledna 2016
  • V diskuzi Sranda topič Komentář od Mellien 22. ledna 2016
  • Je to symbolické. Zkrátka má doživotí. Mně se to líbí.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 22. ledna 2016
  • @ Dreamer Taky si to nedokáži představit. (Očividně to těm mužům ale vyhovuje; nic je nesvazuje, sem tam si pohrají s nějakou Něm... eh, nic jsem nenapsal.) @ Aviv Myslím, že velká část lidí argumentuje tím, že bychom také neutíkali do "chudé" země…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 22. ledna 2016
  • Proto se musí zařvat na konkrétní osobu, ne do hloučku. Pak už ten jedinec nemá tolik možnosstí, jak se z pomoci vykroutit. Ale stejně to je smutné :/ Ještě k dětem, u těch je lepší volat - pokud jste sami - až po jedné minutě prováděné masáže, ab…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 20. ledna 2016
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 20. ledna 2016
  • @Dreamer Tak do úst vůbec nezasahuješ, pokud nechceš přijít o prsty :D Viz výše. To je problém například i u klasické kpr. Když přijde laik, otevře ústa a hledá nějakou příčinu, proč ten člověk jako nedýchá, přitom může dojít bud k reflexivnímu zvra…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. ledna 2016
  • Při křečích nohy nezvedat. To nemá s krevním řečištěm nic společného (pokud se šeredně nepletu, což si nemyslím). Jedině v rámci protišokové polohy... Akorát se někdo zraní. Ale osobní zkušenost s tím nemám.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. ledna 2016
  • Staying alive je opravdu dobrá písnička. Ve stresové situaci to pomůže uklidnit dotyčného... Frekvence je 100-120. Ne pod, ne nad. Teoreticky že jo :) Jsem toho názoru, že kurz PP by měl mít každý, vysokoškolák pak přinejmenším jako pulsemestrovej p…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 19. ledna 2016
  • Pán Herec. Herec, kterého jsem měl nejraději pro jeho schopnost promlouvat a vyprávět příběhy pouhým pohledem. Pro mě zůstane navždy jako úžasný šerif z Nottinghamu a samozřejmě nejlépe ztvárněna nejlepší postava HP.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Mellien 15. ledna 2016
  • Všude je něco a každý máme to své :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. ledna 2016
  • Raději na nějaký ostrůvek v Karibiku ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 14. ledna 2016
  • http://zpravy.idnes.cz/manual-pro-imigranty-kontroverzni-ilustrace-v-nemeckych-mediich-pyk-/zahranicni.aspx?c=A160113_164101_zahranicni_rych No jó, pravda bolí :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 13. ledna 2016
  • @dreamer To bude tím, že já to používám v lehce upraveném kontextu. Nechci tím cokoliv zastupovat.... Viz:
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2016
  • "Když migrantům dáváme štědré dávky a k ničemu je vlastně nenutíme, pak nemají důvod se adaptovat" Moje řeč. Ale tohle "sluníčka" (a pardon, ale o některých se ani jinak mluvit nedá, protože nevidí argumenty a ani se o to nesnaží a pokud už si nev…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2016
  • @Vena Připadáš mi jako většina těch, kteří stále dokola opakují: "hlavně nesmíte spojovat útoky, nepokoje, zapalování stanů, znásilňování žen, házení kamenů, výbuchy..." s uprchlíky a nechtějí vidět opak. Jak jinak bys mohl napsat, že se mohlo jedna…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 10. ledna 2016
  • Dobrý, myslel jsem oba. Už jsem se ale dlouho nesetkal s tím, že by někdo nadával na Jágra. Když tohle slysim o cechinovi, tak jen Protivín panenky. Pro mě jeden z nejsympatictejsich fotbalistu... O Jardovi ani nemusím mluvit... Navíc teď jsem straš…
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 9. ledna 2016
  • @Achileus To ani nemá smysl řešit. Lidé jsou u nás obecně nepřejícni. Vlastní zkušenost... Kdo je ten druhy sportovec?
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 9. ledna 2016
  • Gabča frčí na celkové prvenství"!
    V diskuzi FC NEVADA DRAGONS Komentář od Mellien 9. ledna 2016
  • @Achileus Osobně se přikláním spíš k tomu, že budeme (naše děti a jejich děti a...) svědky relativně poklidného převzetí moci od muslimů. Ve všech směrech je to zajímavé téma, které přímo nabádá k všemožným teoriím a hypotézám. A bez problému mě odv…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Mellien 9. ledna 2016

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě