Melindaaaa
O uživateli
- Přezdívka
- Melindaaaa
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,302
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
http://www.buzzfeed.com/lyapalater/game-of-thrones-actors-doing-normal-stuff-is-so-weird To je tak skvělý :D
-
@Anvil No prosím! :) Říkala jsem to :)V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 10. dubna 2013
-
@Anvil Smát se nebudu neboj :) Když tě to netrkne, tak tě to prostě netrkne :D Taky si zpětně u některých hádanek připadám jak trubka, že je to jednoduchý a já na to nepřišla Dej tomu čas, napadne tě to až to budeš nejmíň čekat ;) :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 10. dubna 2013
-
Mně to taky přijde dneska jednoduchý :) Příjemná změna po dvou kolech, kdy jsem absolutně netušila :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 10. dubna 2013
-
@Ninkwen Taky jsem na to myslela, že nechápu, co s ní dělají, že vypadá tak jak vypadá....
-
Tak jsem totálně vybouchla :D Ale to jsem věděla už od rána, že to dneska nedopadne :D Ale hádanka pěkná :)V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 8. dubna 2013
-
Vždycky jsem měla ráda padouchy, ale co jsem komu udělala? :D Smuggler Selyse Greyjoy :D
-
Já mám nejradši tuhle :)
-
@Hildegarda Tak to se omlouvám:-DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 6. dubna 2013
-
@Kolikokoli @Hildegarda Já jsem mimo ČR, tak jsem se bála, že se nedostanu na internet a napsala jsem autorce, jestli bych si nemohla odpovědět napřed:-)Ale hotel překvapil a je tu wi-fi:-) Že bych hackla systém, to mi přiznáváš víc zásluh než si za…V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 5. dubna 2013
-
Já jsem tam stejně jako tady, ale jsem až celkem vzadu, protože jsem to včera zvorala a první den nestihla odpovědět před nápovědou ;( :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 4. dubna 2013
-
Tak dneska mám ze sebe radost! :D Napadlo mě to dvacet minut před osmou :D Ráno jsem byla nějaká natvrdláV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 4. dubna 2013
-
X,X,X Lutz tatatata a www.Alza.cz HE, HE reklamy jsou ty nejhorší zrůdnosti světa!!!!:D Ještěže jsem televizi zapnutou neviděla už hooooodně dlouho...ale x,x,x blabla je záležitost i rádia, což je hrůza
-
@Thorar @Miss_Utahraptor Vaše rady a tipy si beru k srdci :) Díky moc :) Koneckonců Koniáš je možná taky takový-drsňák a supermuž co každýho dostane :D Tak se mi to možná bude líbit :D
-
@Miss_Utahraptor Písně čarodějky - Nakažení :) @Anvil Tak možná to zkusím, když už jí mám doma, ale nevím, jestli se vyžívám v brutálních scénách. Možná jo :D (Každý čtenář Martina je musí minimálně snášet :D). Jinak Tisíc lidí, tisíc chutí, tak t…
-
@Thorar A Neomillnerová je dobrá? Jednu její knížku jsem dostala před pár lety k Vánocům a ještě na ní nějak nedošlo. Dostala jsem jí aniž bych o té spisovatelce někdy slyšela. Tak mi tu pořád leží nepřečtená. Upřímně jsem ani nikdy od nikoho nesly…
-
Já to taky nemůžu najít :D Připadala jsem si jak trotl, ale když nejsem jedinej trotl tak nebude snad chyba mezi klávesnicí a židlí :D
-
@Thorar Dobře, nebudu je srovnávat :) Jen mi vždycky přišlo, že jsou bráni tak nějak dohromady. Kdo čte Kulhánka, zná Žambocha a naopak :) To o té Líhni jsem nevěděla :) Ď.
-
@Krisa To je podle mě normálka :D Ale asi se nenaučím si po sobě něco přečíst, než kliknu na odeslat :D
-
@Krisa :D V pohodě :D To znám :D Taky píšu a v průběhu si na něco vzpomenu a pak píšu nesmysly :D Hlavně třeba u SMSek ze mě mají pak lidi radost, co jim posílám za bláboly :D
-
@Krisa Vládce strachu si dávám do Co si chci přečíst :) A Knižní klub je Noční klub, nebo je to něco co cbdb.cz nezná? :)
-
@Krisa @Thorar Sakra, tak to jsem sála opravdu špatně :D Mám v seznamu Noční klub, takže hůl opravdu nelámu, jen si zatím myslím, že Žamboch je pro mě stejně lepší :D Nebo co byste mi doporučili? :)
-
Sakra, dalo mi to zabrat :D Ale pak nápad přišel jako z čistého nebe, tak doufám, že je to dobře :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 2. dubna 2013
-
Žamboch je podle mě dokonalý :) Od Kulhánka jsem četla jen Stroncium...bavilo mě to, ale nedokázalo mě to nadchnout tolik jako Žambochovy knihy. Od něj se mi líbí zejména Predátoři (jsou skvělí!!!, moje srdcovka a jelikož toho o dinosaurech moc neví…
-
Super! Na Pottera i zítřejší hádanku se těším! Ta dnešní byla skvělá :)V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 1. dubna 2013
-
Tak jsem si taky tipla, doufám, že správně :) Jinak trošku offtopic, ale koukala jsem, že už jsem prošvihla měsíc s Harrym Potterem (ve kterým bych možná byla lepší, než ASOIAF-zatím!!!), tak jsem si říkala, že kouknu na básničky a jen tak cvičně si…V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 1. dubna 2013
-
http://www.serialzone.cz/clanek/1770-necekejte-na-titulky-hra-o-truny-online-a-legalne/ Jdu na to! :D Edit:Aha, ono už to tu je :D Tak nic :D
-
Fairplaye nemám ráda a v Mikronésii stál nejvíc za prd, ale třeba to bylo tím, že ho tam možná CBS dotlačila, protože jinak jeho chování absolutně nechápu...
-
@Montezuma :) Jojo :D Co se týče seriálů a reality show, tak jsem vytrvalá :D Ale Jonathan se objevil už ve 13. :)
-
Při sledování 16.řady Survivora jsem si uvědomila, že jeden hráč má neskutčně sexy hlas a tím hráčem je Jonathan Penner :) Ach ach. Odkaz dávat asi nebudu, protože se chci vyvarovat možných spoilerů, tak znalci Survivora vědí, neznalci si ho mohou s…