Melindaaaa
O uživateli
- Přezdívka
- Melindaaaa
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,302
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Mně to teda dneska přijde strašně jednoduchý:-)V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 18. dubna 2013
-
@flanker.27 Ti králíčci jsou boží :D Ani u mého králíčka mě nikdy nepřestane fascinovat, jak pořád vydrží hýbat tím čumáčkem :D
-
Mně nápověda potvrdila můj tip :D Ale možná jí jen uměle našroubovávám na tne svůj tip, tak nevím :D Ale myslím, že to vyjdeV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 15. dubna 2013
-
Taky mám dneska pocit, že jsem to snad trefila :)V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 15. dubna 2013
-
Tam jsem byla letos v létě :) Bylo to skvělé a měli jsme super průvodce :D
-
@Anvil Nastavil jsi vysokou laťku pro pětibodové ;)V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 14. dubna 2013
-
@Hildegarda Vždycky je dobrý vědět, že se plete i někdo další a že nejsi za jedinýho trumberu :D @sveva Vzhledem k tomu, že jsem to neuhodla, tak NEMOHL! :D A ten Rakharo byl možná ještě o něco těžší řekla bych....V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 14. dubna 2013
-
@Hildegarda Super, tak nejsem úplně mimo! Měly jsme úplně stejný myšlenkový pochod :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 14. dubna 2013
-
Tak to jo :) V okolí to trošku znám :)
-
laurdes přes víkend slavila narozky a teď se učí a nestíhá, tak to prý dá do kupy až zítra :) ...však ani včerejší nám neodhalila!V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 14. dubna 2013
-
Taky to chci vědět a výsledky budou až zítra! :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 14. dubna 2013
-
Taky bych ocenila vysvětlení :D Klidně až po limitu :D Ale odpověď jsem poslala někdy dopoledne a jsem asi vedle a připadám si jak trouba :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 14. dubna 2013
-
@Ugla Ty bydlíš někde v okolí Voděrad, Louňovic, Říčan? :)
-
A já jsem pravděpodobně naprosto vedle a nápověda mě akorát zmátla :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 14. dubna 2013
-
To je pravda :D Ale nevím, proč znamená zrovna džíny teda :D
-
@Dreamer :D Že jo, ani to pak nevypadá jako to slovo co to má ve skutečnosti znamenat :D A rifle bych zas nikdy neřekla :D Ale nenosím je, tak nemám moc často potřebu o nich mluvit :D
-
Super, i další lidi mají averze na různý zprzněný slova :D Jako třeba KARKULAČKA A VERLYBA!!! Grrrrr
-
Já jsem opět zvědavá, jak můj tip dopadne :D Poslední dobou docela střílím od boku :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 13. dubna 2013
-
Já dostávala delfínka, ale to proto, že jsem právě vždycky zbožňovala potápění a lovení puků :D :D Jediný co jsem na plavání neměla ráda byla plaveká čepice...fuj :D Dokonce jsem jeden čas chodila na akvabely, ale můj sen se zbořil ve chvíli, kdy ná…
-
Všechno nejlepší laurdes :) Dneska to pro mě bylo zapeklitý, nakonec jsem něco zkusila, tak uvidíme :D :)V diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 12. dubna 2013
-
Taky jsem dala Ohaře, Rob mě ani nenapadl... Dneska jsem ovšem opět vedle jak ta jedle a nenapadá mě vůbec nikdo :DV diskuzi Soutěž o knihy, trička, odznáčky či karty s motivy GoT Komentář od Melindaaaa 12. dubna 2013
-
Dobře, pardón, nechtěla jsem se nikoho dotknout, ale u Dany to vypadá děsně :DV diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 11. dubna 2013
-
http://www.happyplace.com/23035/game-of-thrones-facebook-recap-season-3-episode-2
-
Přesně, tmavý obočí k takhle světlým vlasům je naprostá příšernost....V diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 11. dubna 2013
-
@Krisa Jediný skrytý význam v tom vidím, že je to parafráze na hlášku z Trpaslíka :D Jinak nevím :)
-
@Miss_Utahraptor +1000!!! :D Včera u nás taky pršelo, to jsem čuměla :D A celý krásný slunečný den jsem byla zavřená v laborce... (P.S. Asi se zblázním, teď mi bude zas několik dní znít ta písnička v hlavě!!!! Winter wrap up, winter wrap up! :D To j…
-
@Everett_Young :D No dobře, špatně jsem se vyjádřila, tak mě nechytej za slovíčko :D Když bys to řekl o chlapovi, všichni by se tvářili divně :D Krása internetových fór je v tom, že jsou poměrně anonymní, co se tváří týče :DV diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 10. dubna 2013
-
@Everett_Young To je právě výhoda nás ženských...můžeme si myslet i říkat o jiných holkách, že jsou krásný a sexy a být přitom hetero ;) :D Takže bych se nebála :)V diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 10. dubna 2013
-
@Lady_Sansa Přesně...taková kráska a oni jí dají pytel a učešou blbě vlasy a je z ní ošklivé káčátko A Missandei...do tý bych snad šla :DV diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 10. dubna 2013
-
Z ženského pohledu jsou nejkrásnější herečky (v civilu). Pro přehlednost (aspoň pro mě, protože všechny civilní jména nevím uvádím jména postav) 1. Missandei 2. Sansa 3. Margaery 4. Dany, Arya, Ygritte, Cersei Chlapi 1. Ramsey 2. Jaime 3. Jon SnowV diskuzi Hra o trůny 3x02 - Temná křídla, temná slova - Ice & Fire Komentář od Melindaaaa 10. dubna 2013