Melindaaaa

O uživateli

Přezdívka
Melindaaaa
Datum registrace
Návštěv
2,302
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Krisa Já se taky snažila nepodvádět :D Ale co osud nechtěl :D Teď zkouším jinej :D http://www.qfeast.com/personality/quiz/1641/My-Little-Pony-Friendship-is-Magic-Which-Character-Are-You
    V diskuzi MLP Komentář od Melindaaaa 10. září 2013
  • http://quizilla.teennick.com/quizzes/18242308/which-mlp-friendship-is-magic-character-are-you Test :D Ale je celkem zřejmé, jaká odpověď povede ke kterému poníkovi, takže můžete trošku švindlovat :D Mně třeba vyšla Pinkie :D Surprise!!! :D :D
    V diskuzi MLP Komentář od Melindaaaa 10. září 2013
  • @Krisa Já nevím, kdo je mi nejpodobnější :D Ale na to určitě existuje nějaký test :D Jaký jsi poník :D:D
    V diskuzi MLP Komentář od Melindaaaa 10. září 2013
  • @Miss_Utahraptor Kde to bereš? :) Na deviantartu? :) A ten ponymaker je skvělej :D Zatím jsem vytvořila růžovýho podivnýho poníka, ale až budu mít víc času, tak si s tím pohraju víc :D
  • Moje nejoblíbenější je samozřejmě Pinkie Pie, protože je skvěle střelená a miluje cupcaky! A má boží hlas a hřívu :D :) Já myslela, že jí zbožňují všichni :D (nikdo nemá nejradši Twilight :()
    V diskuzi MLP Komentář od Melindaaaa 10. září 2013
  • Nefér, já chci být Piknieeee :D Ale jsem Twilight :D
  • @Rolandzee-Zafira-Winterfell No my(VŠCHT) máme o dva týdny zkrácené zkouškové v květnu/červnu a ty dva týdny máme až na přelomu srpna/září :) (ne že by to bylo nějak super, ale tak co nadělám)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 5. září 2013
  • @Miss_Utahraptor Jupí, jupí. Až zítra udělám zkoušku, tak si dám nějaký ze starých dílů a u toho stáhnu film a bude pohodička :D Jinak jsem o něm nevěděla, díky za info! :)
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Melindaaaa 4. září 2013
  • @Hildegarda No jo, s dětmi jsou starosti :D Ještě že jsem sama ještě napůl děcko a můžu si hrát :D Ale je fakt, že se ke mně a mým kamarádům ráda přidává i mamka. Zvlášť Dixit ji fakt chytnul :) Až ti děti vyrostou a bude jim kolem 20, tak si s nima…
    V diskuzi Poradna Komentář od Melindaaaa 15. srpna 2013
  • @Krisa Nevím, jestli moje rada zapadla, nebo jsi jen neměla čím reagovat, ale navrhovala jsem Dixit, což je podle mě strašně super a originální hra na asociace, nehledě na to, že je strašně moc pěkně udělaná a má krásný obrázky :D Ale je dražší no...
    V diskuzi Poradna Komentář od Melindaaaa 15. srpna 2013
  • @Krisa Dixit. Ta je boží....ale celkem dost drahá...
    V diskuzi Poradna Komentář od Melindaaaa 14. srpna 2013
  • Taky jsem MLP omylem zahlédla na Barrandově nebo kde to dávají s příšerným dabingem :D Málem jsem i pochopila, proč mě někteří odsuzují, že se na to koukám, protože v češtině je to úplně jinej seriál! Fuj! :D
    V diskuzi Poradna Komentář od Melindaaaa 14. srpna 2013
  • Taky by mě to zajímalo, jaký to je. Prázdné místo se mi (nakonec) líbilo :)
  • PMS- premenstruační syndrom ;) @Krisa :D
  • @Thorar Název topicu je dost varovný, řekla bych, abyste vy chlapi vycouvali včas :D
  • Ok :D Beru na vědomí :D Taky bych ráda poznamenala, že vím, že vuřt pochází ze slova wurst, ale přijde mi přirozenější říkat buřt, jak my to tady v Čechách zkomoleně děláme :D Na Moravě jste holt spisovnější, přesnější, původnově-slovně bližší a lep…
  • Říkám obojí, co je podle tebe (nebo podle původu slov) špatně :D A nevím proč :D Asi proto, že jsem neslyšela nikdy nikoho říkat vuřt natož binetka
  • @Thorar Zkus ten Flipping good time :D To je přesně ta hra, jak chceš vzteky rozmlátit notebook a pak ti to za půl hoďky stejnak nedá a hraješ dál a pořád dokola :D Možná to pro tebe nebude tak náročené, ale mně daly některé levely zabrat pěkně :D
  • Já je tam taky nedávám, protože mě to zkrátka nebaví:-D
  • @Černá_Alison Právě, právě...proto mi RCT 3 přijde mnohem lepší, protože je to takový komplexní a když máš v zábavním parku atrakce, bazén, spousta stánků s jídlem a blbostma a třeba i nějakou tu ohradu se žirafama, tak se nad tím člověk ani nepozas…
  • @flanker.27 Samozřejmě, že ne vždycky :) Některé holky jsou rozumné a mají štěstí a tak vůbec...ale pak jsou právě takovéhle děsivé výjimky....
    V diskuzi Lampárna Komentář od Melindaaaa 16. července 2013
  • Jo, to je fakt...hodné holky si vybírají grázly...A nebo muže po vzoru svého otce (což se často slučuje, hlavně v případě otců grázlů, alkoholiků, choleriků...)
    V diskuzi Lampárna Komentář od Melindaaaa 16. července 2013
  • @Arutha Další bodu pro Dust :D Aaaa...jako bych už tak nezabíjela dost času seriálama, kecáním na fórech, čtením knížek pořád dokola a hraním her :D:D
  • @flanker.27 Pravda :D A hodný holky mají smůlu :D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Melindaaaa 16. července 2013
  • Já si na trojku RCT taky zvykala docela dlouho, ale nakonec se mi líbí hrozně moc :D (můžeš se i projet na aktrakích :D) Hlavně jsou tam lepší ty úkoly co máš plnit mi přijde :) A hlavně se mi líbí, že tam jsou bazény( v Soaked) :D (zvířata mě moc n…
  • @Krisa Prehistorika ani Prince of Persia jsem moc nehrála, ale je to přesně ten správný typ her :D A Lemris je taky výbornej! :D
  • @Arutha Díky, vypadá to dobře :) Až bude čas, tak to vyzkouším! :D (pustila jsem si to na youtube, nějakou verzi na xbox...na můj vkus je tam strašně žvanění, ale stejně se na to mrknu! :))
  • :D Protože kreslený postavičky vždycky milujou nějaký čůzy (pardon za výraz, ale mně se to slovo strašně líbí :D)- třeba Šmoulinka :D
    V diskuzi Lampárna Komentář od Melindaaaa 16. července 2013
  • Já hraju Age of empires, Counter strike 1.6. (hlavně po LANu), Roller coaster Tycoon (hlavně 3 s datadiskama,-je to skvělý!), občas Track manii, a pak nejrůznější chodičky, nejlépe infantilní, kde se sbírají penízky a podobně :D- hodně jsem hrála Ka…

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě