Vlcacka
O uživateli
- Přezdívka
- Vlcacka
- Datum registrace
- Návštěv
- 509
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Thorar Právo no, ale honorář ne. :-D
-
-
@laurdes Řeknu ti to na férovku, moc mi pomáhají ta PS. :-D
-
-
-
-
Já mám 160 plus mínus.V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Vlcacka 3. dubna 2013
-
Jsem zatím netknuta knižní podobou, ale díl se mi líbil, Jon se u Manceho dobře odkopal, Ygritt si z něj dělá solidní prdelky, Stannis musí mít slušný netopejry v hlavě, Saladora Shaana je radost vidět, blijící Dothraci jsou dojemní, večeře Lanniste…V diskuzi Hra o trůny 3×01 – Valar Dohaeris | Na HBO GO zdarma! - Ice & Fire Komentář od Vlcacka 3. dubna 2013
-
-
-
-
@Krisa No ale už nemůžou případně podplácet policajty, proč podplácet za něco, co je legální? :-D
-
Možná je spíš začalo pořádně štvát, že si kvůli tomu lidi řežou hlavy a rozpouštěj se v kyselině?
-
Flankere ten článek/záznam byl moc pěkný, díky. :-) Vzhledem k tomu, že můj postoj i v té největší vřavě byl mírně řečeno salámistický, razím stále stejné heslo: Hlavně se z toho nepo... Placku jsem měla, ale jinou, ta od Černého se mi nelíbila. Asp…
-
Včera jsem si dala dvoudílný animovaný film na motivy ultimátně nejlepšího Batmana všech dob - Návratu temného rytíře. Japonci umí a hlavně se nebojí krve, což je v případě této předlohy naprosto klíčové, protože tam krev na určitých místech prostě …
-
@Phoebea Haha, při našem taktizování i klidně víc.
-
Uf, to jsem se lekla, že jí přeskočilo. :-D Díky za uklidnění. :-) Já teda doufám že i když máme hrubozrnného páprdu na Hradě, že se k tomuhle připodobňovat nemusíme. :-P
-
-
@Lady Sansa Doufám, že to byla ironie.
-
Bylo to famózní, akorát se mi teď bude zdát, jak se s Martellama řežu o Bouřlivý konec a na záda mi dýchá Lannister s Tyrrellem. :-D
-
@Raili Super! Tak pokud mi do toho nic nevleze, přijdu.
-
@Branislav_Gepeto A sadomasochistická bachařka Jitka. :-D
-
@Anglachel Bude to ultimátnější než FOG!
-
Ještě bych přidala polévání okurkou a kečupem. :-)
-
@Branislav_Gepeto Mno, moje oblíbená parafráze meksráčského sloganu je: "I´m f*ckin it" Vidím, že si rozumíme. Vítej do tvůrčího týmu!
-
@Everett_Young Ne, největší vyj*bávka je McFlurry za 49,- Kč
-
@Everett_Young No j*bat ji tam budou pořádně. :-D
-
-
@flanker.27 Tadá! Levá bota Jasona Nesmithe je tvoje. :-)
-
No já bych klidně dorazila, jenže jsem totální zelenáč, takže bych se vás furt blbě ptala.