Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@JoeGyry Tedy ti ty absurdity skoro i vycházejí :D
-
Myslím, že je ten kontext jasný. Bylo dost lehké očekávat, že bude Jaime popraven... po popravě Eddarda Starka.
-
Mám pocit, že tentokrát naděje prohrála jako první :D :D Když to začlo tak jsem se lekl, že prohráváme pak přijdu a ono prohráváme 3: 1 Myslím, že se budu radši věnovat učení :D
-
Já bych tu politickou diskuzi nechal u ledu. Ale jestli se to tam rozjede znova, tak to možná nevydržím :D
-
@M1on Času ne, ale chybí přesvědčení, že za to někteří stojí ;)
-
Zajímavé, já ani nevím zda se budu obtěžovat vůbec volit. Nějak mě tam nikdo nepřesvědčil, ne že bych se těmto volbám nějak věnoval, když mám to zkouškové :D
-
@Montezuma3 Naděje prohrává poslední :D
-
@rekhyt Zajímavá teorie... Ale bohužel, hrad, ke kterému se železní plavili nevypadal na zříceninu "čtyř věží", resp. na Moat Cailin
-
-
@redhrad Pokud to není pohádka tak většinou drží nějakou klasiku. Jako třeba planeta je kulatá, když tomu tak není tak na to dost často upozorňují. Pokud vím tak Euron se plavil na západ a zjevně se dostal na druhou stranu :)
-
@Aviv Tak to není zrovna velký počet :)
-
-
Co se týče toho cestování lodí. Někde jsem četl že z KL do Bravosu je to něco kolem měsíce, ale nikde nejsou vzdálenosti psané natož časy.
-
@Nitpicker Usuzuji z rychlého sledu scén za sebou a jejich celkovou návazností, že to je večer téhož dne. (Pokud ti jde přímo o to "půl dne", tak tě příště komentovat nebudu) Logicky bych usuzoval, že jde o moře někde mezi Deepwood Motte a Pyke. Je…
-
@Nitpicker Pokud jde o to čím tam byli tak byla scéna na lodi za dne. Potom nastoupila scéna na člunech o půl dne později. Takže i ta loď musela být poblíž Hrůzova pokud to chtěli stihnout za jeden den.
-
@Nitpicker Nevím o žádné řece, která by vedla od západního pobřeží až k Hrůzovu. A že je sever dost rozlehlý. Jako řeka tam je, ale to bych věřil spíš, že se tam vylodí Skagosané...
-
@Everett_Young té aféře s ramsayem jsem se moc nevěnoval. Ale myslel jsem, že je to krev, těch které zabil při obraně hradu :D
-
@Everett_Young Aha ok, díky za osvětlení dané diskuze, radši zůstanu stranou :D
-
@Dreamer Prosím, o čem se tu vlastně diskutuje? :D
-
Co je to vůbec za sovičky co tu stalkujete? (Neukamenujte mě, prosím) :D
-
@Nevada Možná si to nechtějí přiznat, protože na čaroděje lidi koukají velmi nevrle (většinou), ale když to je bůh, tak to je jiná :D
-
@Ugla No jasně, ale podle mě hodně záleží na tom jak moc velká data program zpracovává. Pokud dělám nějakou jednoduchou síťovou hru tak asi nemusím úplně řešit kolik paměti to žere, teda pokud to nebude nějaký extrém jako paměťová náročnost n!.
-
@Ugla Od C++ programátora bych jinou filozofickou rovinu nečekal :D
-
@Arutha Java už tak na lidi působí, ale rád bych se ji naučil, o naučení VB jsem nikdy neuvažoval :D Ta druhá verze mi prostě přijde lepší :D Sub Main() MsgBox("Hello, World!") End Sub public static void Main() { MessageBox.…
-
@Arutha S VB mám jediné zkušenosti, jak jsem říkal, když jsem dělal projekt v excelu. (První ročník SŠ) V té době jsem byl velmi začínající programátor a byl jsem z toho dost zoufalý :D
-
@Arutha no hej Však C# má názvy objektů v angličtině. a jednoduší to být nemůže :D
-
@Arutha Já považuji C# za dobře čitelný jazyk, i pro laika. Nevím basic mě za těch pár let neoslovil :D
-
@Everett_Young Aha, jasně no, BASIC byl při jeho vymýšlení zamýšlený pro začátečníky. Já osobně jsem v něm psal jen jednou před pár lety, když jsem přidával do excelu funkce, které neobsahoval. U online registrace se není čeho bát. Vytvoříš účet, kt…
-
@Everett_Young Vycházím z "Já se taky učím programovat sám podle nějaké učebnice co jsem našel online a s prostředím které je volně ke stažení (microsoft ať jde se svými studii do pr...) " (Ať to nemusíš hledat) :D
-
@Everett_Young Co se týče matiky, tak té tam je víc než jen na první semestr. A většina má úspěšnost ukončení kolem 40% :D Co se týče programování, nejsem si jistý co se ti nezdá na visual studiu? Pokud se to chceš naučit tak licence "express" je z…