Gorgloj

O uživateli

Přezdívka
Gorgloj
Datum registrace
Návštěv
16,100
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @flanker.27 Já jsem pochopil, že ti jde o to, co říká. Ale jak jsem napsal, mezi lidskou populací najdeš vždy někoho kdo bude něco říkat. Respektive najdeš podle mě vždy alespoň jednoho člověka pro každý možný názor. Pokud ti nejde o počet lidí s da…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 1. května 2015
  • @flanker.27 Dobrovolně se přiznávám, že nevím čeho jsi chtěl tou zmínkou o republikánech docílit :) Jestli jsi chtěl pouze poukázat na to, že si někdo takovou věc myslí, tak je to informace nulové hodnoty, protože najdeš skupinu lidí snad na každý…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 1. května 2015
  • To je pravda. Osobně jsem nad tím už přemýšlel a myslím, že s tím co dělá total war total warem to ani nepůjde :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 22. dubna 2015
  • Já jsem docela zvědavý jak to provedou, podle mě jim trocha změny prostředí neuškodí. :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 22. dubna 2015
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 10. dubna 2015
  • @flanker.27 Na tomhle je nejhorší, že taková kauza zničí člověku většinou společenský život, bez ohledu na to zda to udělal nebo ne. Sebevraždě se pak moc divit nedá...
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 10. března 2015
  • Tak to, že by za tím stál Putin o tom pochybuju. Vzhledem k momentální náladě v Rusku to mohl být kdokoli, kdo neměl rád opozici a nebyl moc inteligentní.
  • Já jsem si říkal, že za tím stylovým kopcem bude stát schovaná část armády... fakt nevěřím, že někdo může být takový hlupák a bojovat o trůn...
    V diskuzi TV seriály Komentář od Gorgloj 27. února 2015
  • @flanker.27 Zajímavé, ale přeci jenom to odráží počet obyvatel a procento muslimů ve státu :) Oni nás úplně převálcovali šipkou! :D (To od nás není ani jeden bojovník?)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 23. února 2015
  • @Riokai Nejsem si jistý jestli to bylo zrovna u tohohle, ale někde jsem měl problém s fontem a stahoval jsem nový.
  • @flanker.27 Spousta lidí podle toho kolik lidí chodí na ekonomické fakulty :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 29. ledna 2015
  • @Nevada Takže máme všechny masové vrahy dát do vězení a do konce života živit? Ne, díky.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 10. ledna 2015
  • @flanker.27 Nějaké rukojmí v tom obchodě zahynuly podle toho co jsem četl no. Neočekával jsem, že by zásah proběhl tak šťastně, že by to všichni přežili... Tak letmo bibli znám :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 9. ledna 2015
  • @flanker.27 Jn, ale oni se brzy najdou další, kteří budou chtít svůj moment slávy... Btw. Docela obdivuji tvoji znalost bible. Přiznám se já jsem ji nečetl ... radši :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Gorgloj 9. ledna 2015
  • @Everett_Young Nevím jak ty, ale já myslím, že se podobná odpověď na část zprávy "pravicová chamraď(jako ty a Achileus obzvlášť)" dala čekat :)
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 16. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 15. prosince 2014
  • @flanker.27 Tak řekni mi soukromníka co půjde dobrovolně podnikat do sektoru, který neslibuje zisk :D
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 15. prosince 2014
  • @Henky Jsem nečtenář (alespoň hobita), ale tak to by měli vědět snad všici ne? :D
    V diskuzi Hobit Komentář od Gorgloj 15. prosince 2014
  • Myslím, že je hloupé peskovat kohokoli za to, že by si vybral pro něj výhodnější nabídku práce. To je jako kdyby měl někdo firmu a schválně vybíral to horší. Pokud stát není schopný udělat práci dostatečně lukrativní, pak může přistoupit k nějakému …
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 15. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 14. prosince 2014
  • @Ugla "Ohledně jeho postojů (např. k Číně, Rusku a dalším tématům) - to jsou zároveň postoje nás, kteří jsme ho zvolili." Osobně si myslím, že ze všech lidí co Zemana volili to bude tak bude stěží padesát procent se stejným názorem, ale to se dohle…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 14. prosince 2014
  • V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 10. prosince 2014
  • @Montezuma3 Mám sedmičky a Complete edition běží bez problému :) (Dokonce mám nainstalované i dvojky)
  • @Montezuma3 Taková instalace je na osmičkách předpokládám :D 7 kampaní je podstatně míň než bylo v complete edici. Ale je možné, že je pospojovali :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 9. prosince 2014
  • @M1on pff BIA jsou šašci :D :D @Montezuma3 Seriously? Pokud ano tak jsem docela rád, ale nevím jak moc velké změny to budou, přeci jenom u těch remaků starých her změní detaily a šoupnou to za plnou cenu..
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Gorgloj 9. prosince 2014
  • @flanker.27 Já bych netvrdil, že činy Ruska byly nepodstatné. Celý převrat začal tím, že si Janukovyč zatřásl židlí tím jak vyvrátil smlouvu s EU. Nevím jak to přesně bylo, ale určitě to šlo udělat lépe než jak to udělal. Proč to tak udělal? Řekl by…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 5. prosince 2014
  • @flanker.27 „Pokud jde o Ukrajinu, zastávám neměnný názor, že by mělo dojít k její neutralitě a k její takzvané finlandizaci." To je oblíbená věta, kterou Zeman prohlásil v Astaně (není pochyb, že ji doopravdy pronesl) Sám pojem finlandizace NATO v…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 5. prosince 2014
  • @Ugla Jenže já si myslím, že ta petice nikdy neměla způsobit odvolání. Podle mě to byl pouze způsob jak mediálně ukázat nesouhlas s rektorem. Rektor může být odvolán (kdyby po tom doopravdy toužili) na návrh akademického senátu, k tomu by petici nep…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 28. listopadu 2014
  • @Ugla Tak já si nemyslím, že by někdy k odvolání došlo ani, že to byl úmysl ;) To Zeman taky prezentuje své osobní názory, ale vláda se distancuje. Ikdyž může Zeman tvrdit, že to je jeho názor. Furt se toho spousta lidí chytne, stejné je to i u rekt…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 27. listopadu 2014
  • S vyjadřováním rektora je stejný problém jako s vyjadřováním prezidenta. Když prezident říká něco jiného než vláda tak se od něj distancují. Je to stejné, protože rektor vysoké školy je navrhován akademickým senátem dané školy a zástupce do akademic…
    V diskuzi Volby Komentář od Gorgloj 27. listopadu 2014

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě