Gorgloj
O uživateli
- Přezdívka
- Gorgloj
- Datum registrace
- Návštěv
- 16,100
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@DanielSvatoš zobecňovat tímto způsobem není zrovna nejlepší nápad, je to vždycky řada od řady (vím třeba o řadě dellů která smrděla jako kočičí moč). :D @sfik Ale když už to zmínil tak jsem napsal kámošovi, který notebooky prodává.. A jeho doporu…
-
@sfik Já bych šel po lenovu podporuje fullhd a má lepší grafickou kartu + je levnější.. Být tebou bych se kouknul na recenze (anglické) a zkusil vyhledat jestli mají vlastníci těchto typů nějaké potíže. (Třeba s grafickými kartami) Také nemám rád k…
-
Já se přiznám já jsem warhammer dneska koupil (I když jsem chtěl počkat na slevu) :D
-
@sfik No, otázka je jaké informace. Typ grafické karty? Paměť? Nebo nějaké jiné informace? :D
-
@flanker.27 To jsem slyšel, ale vždyť v tom není rozdíl ne? Bohemia podle mě má stejný význam jako Czechia nebo Czech Republic.
-
Pokud by jsi to koupil přímo na Steamu, tak můžeš hru vrátit. Myslím do dvou týdnu od vydání, pokud na ni nenahraješ víc jak 2 hodiny. Já si to také neplánuji předobjednat.
-
Pff, zdá se mi, že to všichni přehánějí. Kam se podívám tam čínská nebo tibetská vlajka.
-
@flanker.27 Odkud bereš ty mapy? :)
-
Bohužel, má youtube nastavený systém tak, že je dost jednoduché videa "odstranit" minimálně dočasně. Lidé co ty videa vydávají s tím mají dost trable.
-
Rusové měli trefit nemocnici? O tom jsem ani neslyšel :D
-
@Jay Sobecký postoj, možná? Co potom ti tři kamarádi co by mu kouřili pod nosem, to nejsou sobci?
-
-
Zaručené důkazy.. "loni v červenci"... Možná je měli ukázat tehdy.
-
No, zjevně s tím měli problém to pochopit. Btw. vypadá to, že turci zveřejnili záznam "várování", ale je to docela otřesná kvalita... (A stejnak to může být podvrh)
-
@flanker.27 Samozřejmě. V dnešní době ... spolehnout se na něčí slovo je cesta do pekel. :P
-
Skutečná trasa podle mě byla, že si to rusové zkrátili přes ten pidi výběžek, ale to je těžko důvod pro sestřel. Je mrzuté, že kvůli takové pitomosti zemřeli lidé. Celá situace v Sýrii je teď postavená na hlavu.
-
Naši ministři za moc nestojí, takže jsem to očekával.
-
@Kamilkazi No tak říká se to o Američanech.. Ale ti z USA, kteří cestují, jsou na druhou stranu ti vzdělanější (pokud to tak můžu říct). Ti "hloupější" zůstanou ve státech, protože jim je okolní svět ukradený. Takže pravděpodobnost, že mimo státy po…
-
@Kamilkazi Můžeš zkusit hry módovat, pokud jsi to ještě nezkoušel. Třeba do starých total warů je spousta dobrých módů.
-
Já mám na rome II nahráno kolem 300 hodin, teda při vydání to pořádně hrát nešlo, ale teď s tím už není problém. Na druhou stranu jsem nikdy pořádně nehrál Empire (jednou jsem hrál za indii) ani Napoleon, není to mé oblíbené období. Slušná strategi…
-
@Jay Takže když ČR změní systém a prohlásí ten předchozí za zločinný, tak budou najednou všichni vrazi státních služeb bojovníci za svobodu? Jak se říká svoboda končí tam kde začíná svoboda druhého. Mašíni svoji svobodu dost překročili a ještě si j…
-
Podle mě jsou Mašíni chladnokrevní vrazi a rozhodně si za to nezaslouží pochvalu.
-
@paulcz Jo, to je přesně ta klasika, když člověk zapomene nastavit kódování, vesměs jeden hloupý řádek a jakou paseku nadělá :D
-
-
@Krisa Jak jsem napsal v odpovědi nevadě, za pořadatele považuji kohokoli kdo to může ovlivnit. Nechtěl jsem škatulkovat tak jsem to řekl obecně.
-
@Krisa Well, třeba si myslím že by měli mít možnost se na góly podívat na záznamu, zas tolik sporných jich nepadá aby tomu nemohli věnovat trochu času navíc. Ty lidi co tam do těch záznamů čučí tam jsou, tak nevím proč je víc nepoužívají. Občas se …
-
@Krisa Nešlo mi ani tolik o výběr rozhodčí, spíš mi šlo o snahu eliminace jejich chyb.
-
@Nevada Z mého pohledu pořadatelé => kdokoli kdo o tom může rozhodovat
-
@Nevada Ano rozhodčí jsou jenom lidi a lidi jak víme dělají chyby. Ale proč se nesnaží pořadatelé počet chyb zmenšit? To mě zajímá víc, dělají vesměs kulové proto. Takže tady budou lidi rok po roku nadávat na rozhodčí (Nejen češi).