jjelen
O uživateli
- Přezdívka
- jjelen
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
snad ne ve žlutem nebo červeném... (mimochodem, kdy by měli byt v provozu ty nove stránky? určitě už to tady někde je, ale co, te´d se tu prý budou dít horší věci než opakování blbých dotazů :D)
-
-
Hodně štěstí, budu se těšit.
-
-
-
Jo, tak takhle bych chtěl umět kreslit :)
-
No nevim, nevim, hrdiny jsem četl a byl jsem celkem zklamaný (dobře, s tím možná mělo dělat vysoké očekávání), přišlo mi to zbytečně dlouhé a postavy takové "nějaké" (mimochodem, četl někdo od abercombieho první zákon? jaké to je?)
-
Vy se smějete, ale až si toho všimne nějaký osvícený scénarista... :D
-
-
Zlatý 30. léta :D
-
Ano, představa toho, co by mohl troška natočit s hollywoodským rozpočtem je nepochybně... fascinující? děsivá? (doplňte dle vlastního uvážení) :D
-
-
Tak u Akatsuki z Naruta se vůbec vyskytovalo pár zdařilých záporáků
-
I když nejsem moc velký fanda změn oproti knize, podle mě jedna z nej scén z 2. série: Theonův proslov k věrným spolubojovníkům (spolu s předchozím rozhovorem s Luwinem)
-
-
Robb Stark: Long live the king od Sabaton (pozměnit pár jmen a celkem dobře to na něj sedí:D
-
-
-
Teď mám už snad všechny
-
Tento jeden hlasoval
-
-
Jo, zrovna tahle scéna se mi taky líbila (teď mě napadá, že se tu "americký hrdina" chová vlastně jako typickej "zlej terorista" odněkud z blíz. východu, popřípadě afriky-přepadení v nepřehledném terénu, dětští "vojáci"... :D )
-
Tak o koncentračních táborech v Německu se vědělo na západě snad až po vylodění v Normandii, ne dřív (koneckonců o nich nevěděla, nebo spíš nechtěla vědět, ani většina Němců). Pokud jde o "ádu a jeho návod na vytvoření 3. říše", v tom s tebou napro…
-
Trochu se Angličanů zastanu: 1. v roce 1938 nebyla VB ani Francie připravené na válku, takhle získali trochu víc času na přípravu (to že jim ten cca roční odklad nestačil je věc druhá) 2. churchill i chamberlain považovali za větší hrozbu stalina, …
-
S Grešlí a septou bych souhlasil, Qaithe bych možná nechal. (u Freyů nevím, mě osobně se až na pár vyjímek pletou :D )
-
V létě sever (třeba rovnou Zimohrad), a na zimu buď Roviny (možná Vysoké Zahrady nebo ještě líp Staré Město s okolím), případně Dorne (i když tam by asi nebylo k hnutí, jak tak čtu starší komentáře).V diskuzi Oblíbené místo kde byste chtěli žít v Písnich ledu a ohně? Komentář od jjelen 23. července 2012
-
-
kdo to sem dával "anti-daenerys" video? (zmiňovali se tam o jejím manželovi-teroristovi... tak že by tohle byl důkaz?)
-
Od Červenáka sem četl triologii o Bathorym, ta se mi celkem líbila (ale už tam, v prvním díle obzvlášt, neni tolik mytologie)
-
Tak já teprve Hostinu začal číst :D (ale myslel sem si to)