jjelen
O uživateli
- Přezdívka
- jjelen
- Datum registrace
- Návštěv
- 2,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Na Ašaj bych byl taky dost zvědavý (celkem by mě zajímalo jestli o něm má GRRM nějakou aspon přibližnou představu)
-
-
překlep, myslel sem stannise s renlym, ne robertem
-
taky je otázka, co by se stalo kdyby zlikvidoval roberta... Kdyby se pak do sebe pustili stannis s renlym(tomu bych celkem věřil vzhledem k tomu jak se měli rádi)-renly+tyrellovévs.stannis+stark+tully (nakonec by se třeba ještě tywin spojil s dany a…
-
A chudáci Tyrellové a Baratheoni ? :D
-
-
Mě tam nejvíc sedí ta vulkanická činost (možná ovlivněná/znásobená magií).
-
Mao je spíš u toho stolu veprostřed, jedině že by tam byl dvakrát
-
Kousek napravo od něj (sedí před stolem) je nejspíš Vladimir Putin
-
-
Díky!
-
Jelen (no, stačí hlava... a ani nemusí mít korunu :D) a zelené pozadí
-
Opravdu pěkné, můžu si taky zažádat o jeden?