Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Krisa Možná spíš chtěl říct americká ženská :D
-
@Phoebea Jestli to byla odpověď na "Melisandra není čarodějka", tak já si taky myslím, že není :) Je to kněžka, nemá žádné svoje síly, ale spoléhá na svého boha. (A pár triků ;) )
-
Novinky se zase blýskly :D Bouřlivé reakce komunity? http://www.super.cz/175247-tvurci-serialu-hra-o-truny-opet-svlekali-do-naha-sla-i-prekrasna-hlavni-hrdinka.html
-
Ha, Sparta 0:3 s Brnem, titul je jasný :D a podle herního projevu je to dobře.
-
@JoeGyry Jo, protože nevyčnívají. A když už flamujou, tak anglicky, takže to není poznat :D
-
@Thorar Já sice wot nehraju, ale viděl jsem pár videí a stačilo mi :D a silnou averzi ku všemu polskému jsem si vyvinul, když jsem hrával League of legends.
-
@Thorar Hlavně noob!
-
http://www.cafepress.com/buni Trička https://www.facebook.com/pages/Buni/125637797470273 Facebook Knížka zatím není, ale když si to přidáš na fb, tak každé pondělí, středu a pátek vyjde nový díl.
-
@Krisa Jmenuje se Buni :) zatím jsem narazil jenom na trička, každopádně projdi tu stránku, co jsem ti posílal.
-
-
@Branislav_Gepeto A ještě vtipnější je, že funguje :D
-
@M1on To asi ne, protože jsem je s tím předchozím účtem nepoužil :D (A navíc je použili skoro všichni noví hráči, co čtou fórum)
-
Jinak, pro všechny, kdo hrají Duel of champions, našel jsem na fóru nějaké promo kódy, většina z nich funguje. DUEL-AVEC-O-GAMING TH4NK5FBF4N5 A3D-WER-Q8E-DF2-E4J M3R1-XMAS-2YOU-FROM-D3VS 5ORRY54TURD4Y WE-ARE-NO-TROLLS Právě jsem vám daroval minim…
-
-
-
@Krisa Pár stovek? :D Říkal jsem ti, že se ti to bude líbit.
-
@Krisa Ty bohapustě prokrastinuješ! :D
-
@Montezuma3 Buni, ten komix, co jsem dával odkaz, jsou toho desítky a desítky a Brandonova narážka byla na jeden konkrétní.
-
@Krisa To já taky, naštěstí mám posunutý čas o hodinu :D
-
@Krisa Schválně si je projdi všechny :D
-
@Krisa Ježkovy. Mám pro Tebe komix, je to přesně o tom, jak ti bylo 13 :D To si fakt zamiluješ http://www.bunicomic.com/2010/01/01/buni-124/
-
@Branislav_Gepeto Nechápu, proč se pohoršuješ, je jí 13 (bylo, když dělala stránky) já to sem dal jenom pro pobavení. Většina to pochopila ;)
-
Ha, kéž bych byl frotérista, to by se mi v pekle líbilo :D
-
@Nevada Já to sem dal jako vtip, autorka to evidentně myslí vážně ;)
-
@Krisa Já věděl, že Tě potěším :D
-
PROFESIONÁLNÍ úprava fotek :D http://www.profesionalphotouprava.estranky.cz/clanky/ceny/
-
@Vlcacka Postav lajnu Mance, Tormund, Wun wun :D
-
Manažer, že by Tywin? :D A stejně, nejlepší triky s ledem a na ledu by prováděli Jiní a Divocí ;) Zařaď do sestavy kouči.
-
@Vlcacka Nech mě hádat: A Jon Snow se vrhá do útoku, nahrává Benjenovi, který se kličkou zbavuje bránícího khala Droga, střílí... bohužel v brance stojí silný Belwas, takže šance dát gól je nulová, zato má Belwas zaděláno na pár dalších jizev na bři…
-
@flanker.27 =D super tohle, při čtení kolonek "velikost nohy-pravá-levá" jsem dostal nekontrolovatelný záchvat smíchu :D