Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@flanker.27 Slabá vůle :D
-
Nejlepší epický moment byl stejně v 7. díle, když si Ygritte na začátku sundá botu a má to vidět podrážku od Merellů a vršek je móc historickej, to jsem se fakt smál. Schválně na to koukněte.
-
-
spíš bych vsadil na Sansu nebo Cersei
-
@Phoebea Věřím, že máš IQ nad 100 a kdyby ti režisér řekl, ať se tak tváříš, tak to uděláš ;)
-
Ono to není jenom hercem, třeba Mel už v minulosti prokázala, že hrát umí, podle mě hraje velkou roli na dřevěných maskách přání D+D
-
Všichni jsou přijatelní, někteří lepší, někteří horší, ale kdo to hraje vyloženě špatně jsou, jak už jste říkali, Mel a Dany. Ani jednu nějak ve třetí řadě nemůžu vystát. U obou je to dáno tím, že drží permanentní dřevěnej výraz ve tváři. Prostě děs.
-
@Krisa Protože se ulejváš, nevesluješ a vezeš se na aligátorovi, zatímco ostatní makaj, to se nedělá =D
-
Nemá smysl se dohadovat, jak moc je to důležité, mělo to být ve spoileru. :) Promiň za všechny, příště si toho určitě někdo všimne dřív.
-
To co sem Krisa dala a je to pramice a tvrdí, že to je kánoe je ve skutečnosti nástavec na záda aligátora, který je pod hladinou a hrabe nohama, aby Krisa nemusela veslovat, to dá rozum, že jo.
-
-
Ono je to špatně poznat. Vypadá to taky trochu jako aligátor, jenom si nejsem jist, jestli je aligátor poháněn pádlem, vesly nebo má-li už šroub :-o 8-O
-
@MissUtahraptor Přijdeš do pekla? :D :D
-
@Krisa Nevztekej se, víš co ;)
-
@Nevada Čteš mi myšlenky, ale říkal jsem si, že to už by Krisa nerozdýchala :)
-
@Krisa Ale tak aspoň, že ti to v té pramici sluší s tím pádlem :D
-
@Krisa Prej "nevztekám" :D
-
Nebo taky pádlistama, že jo :D
-
Švýcaři by si to letos zasloužili nejvíc. Fandím jim.
-
@Kolikokoli :D Tvůj názor no, co na to říct. Ale stejně si myslím, že i když se dokopal k napsání tance, tak to nemá takovou kvalitu, to bych klidně čekal i déle, kdyby to bylo stejné jako první tři díly.
-
@Nevada Určitě budou některé informace důležité, což není důvod je utopit ve stejném množství neužitečných nudných detailů (nemohou být důležité všechny, že). Mě osobně čtvrtý a pátý díl velmi zklamaly.
-
Právě že ani ne. A když, tak to není moc důležité. Opravdu dějem hýbajících událostí je tam jenom pár a ani nerozsekl Mereenský uzel a nechal to na další díl.
-
-
@Hildegarda Házet perly sviním je velmi staré moudro, pocházející z čech proto, že máme sviní hodně.
-
!
-
@Lady_Seans Historie je cokoli, co už se stalo, tedy minulost. Pak je tu ještě přítomnost a budoucnost :)
-
@flanker.27 Na druhou stranu je ten kult kolem královské rodiny v Anglii obrovský.
-
@JoeGyry Je to celkem vyvážené. :)
-
@JoeGyry Záleží na taktice. Každá frakce je silná v něčem jiném.
-
@flanker.27 Naopak, Nevada ho upozornila a on svou drzou reakcí vyprovokoval další reakce od nás, na vině není Nevada, ale první odpověď zaklínače.