Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@Nevada :D nech se překvapit, jestli povstane on, někdo jiný nebo to jenom bude vysvětlené.
-
-
@Krisa Sotva je zpátky, už si stěžuje :D
-
-
@Nevada Oni ty odbočky nejsou prázdné a na tyrany se ještě můžeš těšit. A i svět bude vysvětlován postupně, v tom je to pěkné, že je něco jako "velké dílo" nebo jak bych to řekl.
-
@flanker.27 Myslíš auto zabiják nebo tak? :)
-
@Dreamer Jako jo no :D ale když se nad tím zamyslíš, tak podle mě je to přesně to co by se v knížce asi tak mohlo stát (ne katana, ale Arya v KL za Braavos)
-
@Nevada :-D Takže už opadá tvá averze vůči chaotičnosti?
-
@PrdeliNakopavac A ještě pravděpodobněji to bude dělat sama, mnohotvářní nebojují ve skupinkách.
-
@Branislav_Gepeto Chceš prémie? A tak dobře, já ti je na konci měsíce udělím :twisted: :twisted:
-
-
@Krisa ;)
-
@Krisa Ano.
-
Jů, pošlete spamera tam, kam slunce nesvítí a nahlašte příspěvek.
-
@Černá_Alison No a teď jsme jim to všechno prozradili :P
-
@MissUtahraptor "na" x "na" y atd.
-
Netřeba volat experty :D (jenom poznámka, že "ku" neboli poměr by se měl značit ":" ale jinak by to nedávalo smysl)
-
@MissUtahraptor Ale no tak, když si dělám srandu z Krisy, tak to není rasismus =D
-
Jako, vypadá zlověstně, ale nic moc, protože... chvíle napětí... furt je to poník!
-
@flanker.27 Všichni až na ty, jejichž boty smrdí jako orangutan v říji ;)
-
@Krisa Jaj, Krisa je zpátky! :D
-
@flanker.27 Už Tě vidím jak v pražské zoo prosíš: "Nemohli byste přinutit orangutana v říji nosit moje boty?" =D
-
-
-
@Suva Obvykle to je to jediné čisté oblečení, co jsem schopen najít nebo něco na ten způsob. :D
-
@flanker.27 Jó,jó nejlepší věk je po dvaceti! ;)
-
@Suva To mi přijde, že jsi tak trochu nepochopila narážku :D takzvaná vnitřní krása nebo taky charakter je výmluva, kterou se ohánějí ti hloupější chlapi a stejně koukaj na prsa.
-
@Thorar @flanker.27 Máte hledat "vnitřní krásu" =D =D
-
@Hildegarda Všechno nejlepší!
-
@Hildegarda Ha, díky za varování, ženské psychiky mám zatím dost od svých čtyř sester :D @flanker.27 Dík, vypadá to zajímavě.