Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Tygr a Drak stojí za prd :D Když už tak Hero (2002) to je jedinej film v žánru, co snese srovnání s Klanem létajících dýk.
-
Japonci dělají nejlepší soundtracky ze všech, já osobně nejradši Joa Hishaishiho (soundtracky ke všem Myiazakiho filmům) Dávám jeden na ukázku ;)
-
Tak jsem se navzdory flankerovi dokopal k dokoukání dalšího dílu :D Musím uznat, že se celkem zlepšili oproti předchozím. Zmiňovaná louže mi tam nepřijde jako pěst na oko, protože je v hlubokém stínu, kde se bláto drží i za relativního sucha. Pamat…
-
-
@robi281 Platí to pořád.
-
-
-
Mě se včerejší hádanka dost líbila :D i když jsem "neuhodl" =D
-
@MissUtahraptor Hodíš mi PM? :) kdyžtak ti to schválím/vyvrátím
-
Ježek, naposledy se objevil v zaklínačovi, ale Sapkovský vytuneloval artučovské legendy a GRRM teď vytuneluje Sapka říkáš? :D A co věštba, bude taky?
-
@Kolikokoli :applause:
-
@MissUtahraptor Hezký :) Já u tý jejich brožurky čůral smíchy, to se nedá :D
-
Kreacionisti to maj zmáknutý stejně nejlíp :D Dinosauři se nevešli na archu a basta. A všechny vrstvy usazenin vznikly při jediný potopě.
-
@Kolikokoli Na wiki je 12-13 metrů, v tom "dokumentu" mu nadělili skoro patnáct metrů :D
-
Je to vůbec pravděpodobné? Co já si pamatuju z hodin biologie tak takhle velký had by to "neudýchal" a T-Rex nežil v té éře, kdy bylo ve vzduchu 30% kyslíku, ale je to jen tip laika, co myslíš ty @MissUtahraptor ?
-
@sveva Já právě taky, úplně stejně :P
-
-
Řekněte mi někdo, že je to dneska lehký... svevo :D já totiž nemám ani šajna.
-
@MissUtahraptor Udržíš vztek až do středy? :-?
-
@MissUtahraptor Nastraž jim to někam, kde na to narazí :D
-
Vzhledem k tomu, že jsem získal dost známých v Anglii, tak asi někoho požádám, aby mi to objednal a poslal, když už budu v září zpátky. V angličtině taky dobrý :D :PV diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Askia 27. dubna 2013
-
Jééé, srdce medika zaplesalo, se slzou v oku jsem vzpomněl jak na pitvy, tak na svého starého medvídka.
-
@MissUtahraptor Nechtěl jsem se Tě nějak dotknout nebo tak, ale pro mě vidět špatně namalovaného člověka (neplést se špatně nalíčenou ženou, i když to má na mě stejné účinky) je jako když Ty vidíš špatně nakresleného dinosaura...
-
anatomie šla do kopru a estetika běžela za ní a volala "počkej" :D
-
Hm, když se najde dost lidí na to, abych si myslel, že to nehodíte všechno na krk mně, tak pomůžu taky.V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Askia 27. dubna 2013
-
Se mnou určitě taky (A mně by nevadila ani ta latina :D )V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Askia 26. dubna 2013
-
-
Tak to pak neporadím, zkus to několikrát a uvidíš, že najdeš svůj styl, jak to udělat bez potíží.
-
Chystá se i překlad? Ale tak, když koukám na ty ilustrace a obálku... mno radši anglicky tentokrát.V diskuzi The World of Ice and Fire – Svět ledu a ohně - Ice & Fire Komentář od Askia 26. dubna 2013
-
Buď jsi to obtiskl moc nebo neměl pečetní vosk a zkoušel to s normálním, nemám pravdu?