Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Flanker má pravdu, bez rozumného přístupu se tady budem vyšklebovat donekonečna a čím víc se nás budeš "ve jménu žen" snažit vyhnat a setřít, tím větší to pro nás bude sranda.
-
@Everett_Young =D já nemulťákuju, jenom nacházím spřízněné duše.
-
@Černá_Alison Woohoo :dance: Měly byste si nás v tomto topicu vážit a hýčkat a ptát se na naše názory :D
-
@Dreamer Ty jo, to musí vypadat, ty klíče :D (šťastný majitel jednoho kroužku se šesti klíči)
-
@Černá_Alison To je žena dle mého gusta! :D
-
@Hildegarda Smysl pro humor a nadhled dobře vypálené cihly. Aneb jak by pravil klasik: "Máš písek v ..."
-
Ty jo, tak teď očekávám strašlivej stěr od flankera, hodně štěstí :D
-
@Hildegarda A proč by se nemohla zúčastnit zdejší diskuse a měla by se klidit. =D
-
@Gardien Tak to je dotaz za všechny prachy...
-
@sederik Narážka na třicetiletou válku, ne OD třicetileté války :D
-
-
To bude narážka na třicetiletou válku podle mě.
-
@Hildegarda Jaj, hned se nešťeň =D (good job general flanker) a hry nemám koupené žádné a nelegálně stáhunté taky žádné. Uděláš to tak s kabelkama taky? ;) (nelegálně si je stáhni)
-
@Hildegarda A kdo ví, kolik jich ještě přijde :)
-
@Hildegarda A taky sis objednala další dvě nové :D
-
Ty jo, koukám, že s mojí poslední otázkou máte sakra problémy :D (ti co ji pro změnu neignorují)
-
Nejlepší titulky měl v poslední době skyfall
-
Zde se oblékne pravá dáma. Levně, vkusně a i na klobouček zbyde. Taky mají krásně zpracovanou velikostní tabulku, padou jako ulité ;) http://www.romak.cz/Pages/PytleaRukavy/Jutove.htm P.S. Mají i protipovodňové!
-
@flanker.27 To máš naprostou pravdu, měli bychom tyto nájezdy na nepřátelské území podnikat častěji. Rozeženeme jim ženy a znásilníme dobytek!
-
@flanker.27 Co to bude příště? Mimibazar?
-
Ojojoj, ty kalhotky vypadají s dovolením, jak kdyby se někdo snažil žlutou barvou zamaskovat nezvládnutej menzes.
-
@MissUtahraptor To zase ne, blbosti tam nebyly, jenom to bylo strašně učebnicové, reálný boj to vidělo tak v příručce "MMA snadno a rychle" a "Jestli máš prsáky dost velký na hlavního hrdinu, tak ti diváci odpustí všechno" =D
-
Si nemůžu pomoct, ale ty pletené šaty mi připadají jak kdyby ty holky byly špatné děvky co místo zahřívání zákazníků po večerech pletou...
-
@MissUtahraptor Když mě bylo u Warriora strašně brzo jasný jak to skončí (ještě než jsem pustil film) hlavní hrdina zlomí bráškovi ručičku a vyhraje, všichni budou šťastní a brečet a mariňáci budou mít nového mastrubačního hrdinu na dlouhé afghánské…
-
Tak to jo, při slově frivolní se mi vybaví doba, kdy se lidi oslovovali "jářku kmotře" =D
-
Jsou ke koupi, jsou ke koupi... Jo aha, šaty myslíš, že jo?
-
@M1on Kušuj, americké patosy jsou fuj.
-
Nejlepší rozhovor, co jsem viděl: Jágře, postoupíte ze skupiny? Budem rádi, když postoupíme z letadla. (jde o fikci- pozdrav místním hnidopichům)
-
Ještě dobrej mor byl Stařec a moře
-
*triple facepalm* "Chtěli tím naznačit, že seš tu jak mimozemšťan." zašeptal a umřel na přemíru blbosti v ovzduší.