Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
Když už jsme u těch potřeb, tak tady je video s Velkou knihou o čůrání. Velmi zábavné :D http://www.pechakucha.cz/archiv_prezentaci_video.php?video=archiv_fotky/jakub-plachy/video.flv
-
@flanker.27 Mohl bys mi prosím shrnout nějak svůj názor na oba kandidáty, abych měl jasno, co jak myslíš?
-
@MissUtahraptor Dostaneš bobříka a nehty, aby sis to mohla vyzkoušet =D
-
@Krisa Tak s tim si záď nikdy kvalitně neotře a budou jí tam zůstávat zbytky, pokud se nemeje několikrát denně. :P
-
@flanker.27 Já v tomhle konkrétně nehledám žádnou logiku. This will be fucking epic :D
-
Ty jo, možná byste ode mě čekali něco hluboce filosofického nebo tak, ale já se nejvíc těším na tohle.
-
@Malena Na tohle by právě navlékal prsten jenom pár volů :D
-
-
@Krisa Such a dirty game :D
-
@flanker.27 Aj, tak tuhle citaci jsem nezachytil :oops: Já Červeného trpaslíka nikdy neviděl (jenom 1 epizodu, dobře)
-
@flanker.27 Naopak kolego, musí existovat jen vrozená nespravedlnost. =D
-
@sveva A to, že jsi našla jeden, příklad, kdy nemáme s tím sexem pravdu něco na věci mění? ;)
-
@Dreamer Nemáš zač :D
-
@flanker.27 Použití ve stejném postu jako "vesmírná spravedlnost" by mělo vysvětlit neexistenci obou úkazů uspokojivě :D
-
@Lady Sansa @Krisa Si holky kupte ty umělý :D (já bych si s tím neuměl utřít zadek, vždycky přemýšlím, jak to dělaj)
-
@flanker.27 Funguje to samozřejmě i opačně, ale to je proto, že existuje vesmírná spravedlnost. Někdy jsi pochyboval? =D
-
@halbarad Neoznačil jsem tě za trolla, protože tu jsi nový, ale protože jsi tu nový a nezmapoval situaci a mlel kraviny. "si vezmu k srdci" Dobře, je vidět, že máš stále naději =D
-
předsudek To co si politici myslí, že si většina lidí myslí ;)
-
@halbarad Jé, další troll vylezl z díry. Už se to tu řešilo milionkrát. V knize tyhle scény ve valné většině posouvají někam děj nebo aspoň lépe vykreslují postavy. V seriálu neposouvaj nic nikam, zvlášť pak, když si vymyslíš extra novou postavu jen…
-
Dokud se bude stále něco dít, tak bude sledovanost stoupat, i kdyby byl Robb všemi milovaný.
-
@Kolikokoli Ale jistěže není špatně se trochu přizpůsobit, ale tohle je už hodně přehnané a hodně mrví předlohu. Jak vidíš, tak druhá série, kde začali s úpravami tak oblíbená nebyla, dokud nepřišla bitva a pak se to zvedlo. Diváci chtějí hlavně akc…
-
@Kolikokoli Takže obhajuješ tvůrce, že to celé dělají jenom, aby udrželi diváky = tržby? No to je super argument. Takže prostě zku*** předlohu, aby se to divákům líbilo a dají tomu stejné jméno jako předloze, aby se to prodalo. Stále se ještě ptáš, …
-
@derfel Nevermind :) jak vidíš, tak katolíci nejsou schopni se povznést ani nad jednu ubohou narážku proti nim (jsi-li jedním z nich) jak jsi nám všem právě dokázal, takže nevěřím, že s vtipy o víře by to bylo jinak. Děkuji ti za živoucí důkaz.
-
@derfel Co furt máš s tím podřezáváním krků? Nikdo nic takového neříkal. Jediné, co jsem řekl, když ti to tedy zopakuji jinými slovy je, že katolíci se, stejně jako muslimové nejsou schopni povznést nad jakékoli vtipy o jejich víře. Židy do toho nem…
-
-
@derfel Nevytrhávej má slova z kontextu prosím, to, že na to tak bouřlivě nereagují neznamená, že to také nevnímají stejně konzervativně :) o čemž mluvila ta část "jenom to umí líp schovávat a tvářit se jako lidi" kterou jsi jaksi vynechal.
-
@sveva Nedráždi Flankera bosou nohou :D
-
-
@Darkover Je to tak, ta základní filosofie mi není vlastní, ono jde pochopit všechno, ale jak i říkal Ender v knize, nelze někoho chápat, aniž bys ho neměl rád, nebo alespoň neomlouval. Takže vlastně jeho celková filosofie je, že by se všichni měli …
-