Askia
O uživateli
- Přezdívka
- Askia
- Datum registrace
- Návštěv
- 668
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
@brbr Martin si tam švihne nějakou vedlejší roli ne? :D
-
@Krisa Ten, kdo ti to řekl je moudrý muž/žena :D (a že pozdravuju)
-
@Krisa Nešikovný maso musí pryč! :D
-
@Dreamer Tak to Ti neřeknu, já s ním tučňáky nepásl :D
-
Když to čtu, vzpomínám se slzou v oku na to, že to měl být vtip na odlehčení :/
-
@Phoebea Že jo! Ta je skvělá :D
-
@Phoebea Co myslíš?
-
@Krisa Ty si vedeš deníček? :D
-
@sveva Ježiš, to byl vtip, jasně, že Tě všichni máme rádi.
-
@sveva Ne, seš jenom arogantní :D :D
-
@Krisa Ještě není, ale určitě bude :D
-
@Krisa Fakt nejseš sluníčkovej člověk? :anxious: Seš si jistá? :D
-
Další důvod je, že v první sérii nám tvůrci dokázali, že to jde udělat i líp. ;) Ale to jde asi shrnout pod ty bláhové naděje :D
-
@Nevada Ne, už můžeš vylézt :D
-
-
@hasicarna Když přispěješ slušně, k věci, nikoho nebudeš urážet a uznáš chybu, když tě někdo opraví a bude mít pravdu, tak se ti jistě dostane vřelého přijetí, stejně jako před pár měsíci mě, když jsem se sem vracel, zkus to příště slušně, s pokorou…
-
-
-
@hasicarna Odpověděl :D
-
To nevysvětlíš, nezbývá než doufat, že ten účet je jen pro ten dnešní den ;) Nevrátíme se zpět k tématu, tedy k seriálu?
-
@Everett_Young Mohl bys mě prosím, přidat na seznam? :D
-
@MissUtahraptor =D
-
@hasicarna Můžu jenom dotaz, proč si stěžuješ, že jsou ostatní arogantní, když se tak projevuješ sama? A to tak, že hodně? Vadí ti tvůj vlastní charakter? A neměla bys tedy začít u sebe, když je to tak strašné pro ostatní návštěvníky fóra, jak nám, …
-
@hasicarna Nemáš tam nějakou konstruktivní kritiku Kristýnko? ;)
-
-
@Vlcacka Bas-lag už jsi četla? Btw, Miéville je jedním z mých oblíbených autorů, takže za mě jednoznačně +1!
-
@flanker.27 Protože je to pravda! =D (Ale od budhistů tam má hodinky)
-
@Malena Jojo, je to svině vyčůraná :D
-