Askia

O uživateli

Přezdívka
Askia
Datum registrace
Návštěv
668
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • @Gardien To není ani homofonní, to se nepočítá, jestli si chceš rejpnout, tak najdi něco lepšího. :D
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Askia 12. května 2013
  • V diskuzi Kecáliště Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Dreamer Já mluvil o Matrixu, který mě nakonec zklamal, asi to budu muset skouknout ještě jednou. Ale ten Star Trek mi taky nepřijde moc dobře udělaný, jak znám Abramse, tak ten svoje díla konstruuje čistě pro dějové zvraty a nic moc jiného, hlavně,…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Askia 12. května 2013
  • @flanker.27 Jestli tam byla Vrána, tak je to možný :D
    V diskuzi Comics Komentář od Askia 12. května 2013
  • Proč pane bože, proč :( Když jsem zmapoval ostatní tvorbu tvůrců Matrixu, tak jsem přišel na to, že jsem si tam asi všechnu filosofii naprojektoval sám, protože ty ostatní filmy jsou nehorázně blbé. A to jsem fakt myslel, že to je perfektní SF a nak…
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Askia 12. května 2013
  • Zatím nejlepší komix, na který jsem narazil je Vrána. A to tak, že bezkonkurenčně.
    V diskuzi Comics Komentář od Askia 12. května 2013
  • @MissUtahraptor A co teprv, když na tebe místo vína vybafne sedm milionů :D
    V diskuzi Odkazy , obrázky... Komentář od Askia 12. května 2013
  • @MissUtahraptor syrové maso, jako správný raptor :D
    V diskuzi TV seriály Komentář od Askia 12. května 2013
  • @MissUtahraptor 60 let po smrti jsou autorská práva zrušena, flanker mě kdyžtak opraví/upřesní
    V diskuzi Poradna Komentář od Askia 12. května 2013
  • =D Mám rád tvůj smysl pro humor.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Gardien Hezký @Krisa =D Všichni si kopněte, hlavně se s tím nějak smiřte.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Gardien @M1on Kdyžtak dodejte nicky, ať si vás můžu ve hře přidat. ;)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • Určitě :)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Montezuma3 To zní pěkně, do toho se asi pustím.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Montezuma3 Hraješ za Svatyni? Super, to mě fakt zajímá. Jak si stojí co se týče do taktiky s ostatními? (Co se za to dá hrát) A vyplatí se to tedy kupovat?
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • Taky bych rád věděl, jak dobří jsou Sanctuary, mohl bych totiž celkem snadno ušetřit na jejich starter (goldy) a Void rising box (1200 sealů)
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Montezuma3 Dík moc za rady. Co jsem tak přemýšlel, tak bych taky nakupoval heroic packy až, když už budu mít dost karet i na postavení balíků z jiných frakcí, jinak řečeno, až nasbírám víc karet. Co říkáš na to, koupit za prvních 1000 sealů the box?
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • Jo a teď shromažďuju peníze a sealy a potřeboval bych tip, za co utratit...
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • Askia.cz Na začátek jsem si vzal Haven, z popisků a po přečtení části fóra a několika videích na youtube (nechci brát zajíce v pytli) mi přišli démoni nejslabší a na nekra jsem se nějak necítil.
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Hildegarda Máš odkaz? O tom jsem nikdy neslyšel :D zní to jako sranda (třetí pokus a oni si mě budou plést se psem... neuvěřitelný)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Askia 12. května 2013
  • @Nevada Je to schizofenní a taky mě to mírně míchá, je za tím snaha sjednotit nicky/vymyslet konečně nějaký, který jde nacpat všude, aniž by tam už byl ve všech myslitelných podobách. Teď už se mi to konečně snad povedlo. Askia byl politický reformá…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Askia 12. května 2013
  • Někdo hrající Duel of champions? Nějaké rady do začátku? :D
    V diskuzi Pc gaming(xbox, ps) Komentář od Askia 11. května 2013
  • Tak snad už poslední změna nicku. dělal jsem to opět, abych sjednotil nicky, na všech webech, takže mě pod stejným můžete na najít jak tady, tak nově na csfd, legii a kamkoli se hnu (popřípadě Askia CZ) Za jakákoli nedorozumění s tímto spojená se om…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Askia 11. května 2013
  • @Krisa Komentář ke třetí: A teď může ženich políbit nevěstu. Ding.
  • :D aha
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Askia 11. května 2013
  • @brbr Nejlepší z Pirátů je tahle:
    V diskuzi Co posloucháš??? Komentář od Askia 11. května 2013
  • @Everett_Young @Dreamer Díky za odpovědi, po přijímačkách na to kouknu od konce první série :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Askia 11. května 2013
  • Rád bych se zeptal, viděl jsem pár dílů Supernatural (7) a bylo to pořád stejné a děj se kromě epizodních kapitolek nějak nehýbal, má cenu to sledovat (rozjede se to?) popřípadě, kolik toho jde přeskočit, aby to už mělo děj a ještě jsem to chápal be…
    V diskuzi TV seriály Komentář od Askia 11. května 2013
  • Tak jsem zase po letech koukal na Matrix: Revolutions a je to čím dál, tím lepší. Jestli ne nejlepší, tak rozhodně jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl.
    V diskuzi Různé filmy Komentář od Askia 11. května 2013

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě