Hildegarda
O uživateli
- Přezdívka
- Hildegarda
- Datum registrace
- Návštěv
- 6,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
@M1on Chapem ;)
-
U nas je 10 percent a ziadna takato akcia, ale zase O2 dava 25% na lubovolnu knihu :)
-
@Branislav_Gepeto Mne to tiez ako znasilnenie neprislo. On mal chut, ona je vypocitava mrcha, ktora chce, aby sa zbavil Tyriona. Proste obchod, akurat ze, aby si to Jaime neuvedomil, tak to trosku zahrala.
-
@Terezička Pochybujem, ze znasilnenie nenecha na niekom nasledky? Uz len ta chut sprchovat sa 5-krat denne, o tych horsich nehovoriac.
-
Incest sa ma osobne netyka, ale znasilnenie bohuzial moze hocikedy vyskocit z temnej ulicky...ak idem niekde po zotmeni, tak ma manzel nuti zobrat si taxi. Ako spravna manzelka frflem, ale chapem to :) Ak v dnesnej dobe brat a sestra "provozuji nec…
-
Nemozem si pomoct, ale mne celkom vadi, ako si Arya ten vylet uziva. Tie jej pobavene uskrny by mi skor rezali, ak by isli spolu na huby.
-
@Everett_Young Som slusne dievca :oops: :)
-
@Everett_Young @M1on Problem je, ze sa potom zrusi cely fond, kedze pomenovanie Eastern Europe nahradi Central Russia :)
-
@Everett_Young Pre tu mam ine pomenovanie :). Zlatokopka je proste ta, co chce dolovat zlato z muzskej penazenky/mesca :)
-
@Chmur Mi ani nevrav, pred 6 rokmi som kupila jednotky v podielovom fonde, co ma v nazve Eastern Europe a budem rada, ak ich niekedy nepredam so stratou. Teraz si s nimi akurat tak mozem nieco vytriet :-(
-
Mne sa Margaery v seriali nepaci, hlavne tie jej vecne vykrutene usta (urcite jej raz nejaky chlap povedal, ze to je sexy :roll: ), ale nazvat ju zlatokopkou je mimo misu - ved jej veno je vacsie ako Joffov majetok :)
-
@Montezuma3 Jop, dohovie z oho sa skladali kosti prvych ludi :)V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Hildegarda 16. dubna 2014
-
@Branislav_Gepeto No Putin uz ten dovod na "bezdovodne" zhabanie majetku ma - smiesne sankcie Nxo ides do Talianska? Aj ore Bratislavsky kraj pracuje na hlasovu dolinu, odvadza ovela viac dani a uroven zivota je tam vyssia, podme sa odtrhnut! Kisk…
-
... a par neposlusnych bratov :)V diskuzi Rozhovor s Georgem R.R. Martinem pro Vanity Fair - Ice & Fire Komentář od Hildegarda 15. dubna 2014
-
@Ser_Tribun Alebo sa mylis a ona zasadne v poslednej epizode tejto serie na tron a dalsie serie budu venovane tomu, ako stretla otca svojich deti - Daaaaaaria :)
-
@CervenKa @M1on Na imdb je uvedena ako jedna z postav v jednej casti. http://www.imdb.com/title/tt3060910/?ref_=tt_ep_ep6
-
By ma zaujimalo, ktor je ta vrcholne dolezita postava menom Lhara :-k :-s
-
@heavy_head No trhaj, trhaj :)
-
-
@brbr Takze uz iba ten architekt? :) A vas prezident, takisto ako nas, to tu asi nenavstevuje vo volnom case :)
-
Tusim sa nam tu zisli skoro vsetky profesie. Akurat architekta a kuchara som aksi nezachytila :)
-
@flanker.27 Skor zlucenina titanu. Cisty titan je vec pre inych borcov :)
-
Meč byl mnohem lehčí, než očekával. Když ho obrátil v ruce, pochopil proč. Jen jeden kov šel vykovat tak tence a zároveň mohl být dostatečně silný, aby se s ním dalo bojovat. S ničím se nedaly zaměnit ani typické vlnky v kovu, z…
-
@Jay Osobne sa tomu nerozumiem, ci sa daju dva mece z jedneho vyrobit inak ako roztavenim, len som chcela podotknut, ze magia pri tom urcite pouzita nebola Ad Cersei - zeby nechali Lorasa bez potomkov? :) takych peknych kuceravych zlatych anjelikov…
-
-
@Nevada Tak toto si nenecham ujst ani jeden tyzden :)
-
95 az 100 percentne vysledky ako statistik beriem ako chybne vypocty :) A ked uz referendum, tak tam chybala otazka o zachovani status quo
-
@brbr Luis je bozi :)
-
@sarven Klondike som chvilu pozerala na Discovery, ale ten dabing je tam fakt priserny, ale niekto tu to urcite odporucal
-
@sarven A ty si fakt este nezavadil o True detective 8-O To uz tu pomaly bude mat aj vlastny topic :)