Hildegarda

O uživateli

Přezdívka
Hildegarda
Datum registrace
Návštěv
6,055
Poslední aktivita
Role
Člen

Komentáře

  • Inak pred par dnami som citala blog, kde sa zmyslom zivota jedneho cloveka stalo poskodzovanie majetku ineho suseda. Nepomaha ani nasilie - ani facky, ani bitka. Iba sa smeje do ksichtu. http://nataliadudasova.blog.sme.sk/c/354245/Psychicky-teror-v-…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Everett_Young Tak mi prezrad, co by si urobil, lebo ti susedia, to bola rodina policajta ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Branislav_Gepeto Minuly mesiac mi kamoska vravela, ze sa musela s dvoma detmi po mesiaci odstahovat s podnajmu. Susedia byvajuci pod nimi na nich pravidelne volali policiu, zvonili pri dverach, proste teror. Par hodin si odsedeli na policii. Dovod…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Branislav_Gepeto Je to pre nasich bratov takpovediac basnicka Biblia, zaklad, vsetci to zo spanku vedia recitovat podobne, ako my Mor ho. Vznikla v predminulom storoci, ked este o filme velmi nechyrovali a Stur bol este nazive ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Gepeto "pri zavretej izbe ajhlasnejšia hudba nemôže pôsobiť až tak rušivo" Ty si nikdy nezil na intraku alebo v panelaku? ;) Povedat, ze Kytice je zbierka filmovych balad je to iste ako vyhlasit samopal za prvu utocnu zbran :). To vas ta ucitelka…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • Krasne vystavana poviedka, rovnomerne to plynie. Taky ukazkovy sloh :) Pacilo sa mi, preto nabuduce ocakavam nieco podobne. Spojenie s Odysseom nemalo chybu. Chybicky krasy, ktorych sa treba nabuduce vyvarovat: Dzungla na sever od Zdi? Velitel vesni…
  • @Jay Milost som este neotvorila, nechavam si to v zalohe, ale v tom pripade smekam Tak v to to sa nezhodneme, stava sa ;). A Spocka moze obdivovat a citovat, ale diagnoza je diagnoza, nikdy sa nebude spravat ako Spock.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Jay Vidim, ze vies po anglicky ;) To, ze to niekto nazyva sebectvo, neznamena, ze to tak volam ja. Len tie prejavy, ktore som mala na mysli, najdes najlahsie takto. Keby sa dostal k politike, tak rozpocet vyhradeny na stavbu cesty do skoly by pres…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Montezuma3 Susedia to ocenia, kedze maju tiez male deti ;) Edit: a ty sa chodis stazovat susedom, ked niekto o desiatej doobeda pol hodinu vysava? Alebo o osmej vecer sa 10 min fenuje? 8-O A u nas aj tak nic nepocut :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Jay Ja som nehovorila o sebectve, lebo to nie je slovo, ktore sa da pouzit pri Sheldonovi. On proste nechape socialne kontakty. Priklad: chce niekam odviest a chce to teraz a je mu jedno, ze ten clovek ma prave nieco ine na praci alebo zlomenu ruku…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 25. dubna 2014
  • @Everett_Young Jasne, uz viem - to je ten spin-off :) Kazdopadne idem sa uz venovat Kubovi, ten smrad sa uz neda vydrzat :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young nebolia ta hlasivky a na dieta to funguje x-krat lepsie (teda zavisi na ktore :))
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @M1on Uvidis, ked budes mat deti ;) Uz aj niekolko tyzdnove dieta vie, ze uspavanky su nemoderne a mimo cool hranic :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @sveva http://www.uspavac.cz/ :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young Sorry, nieco tu riadne smrdi a akosi ma to vytocilo do takej miery, ze som stlacila enter :) Chcela som sa spytat, ze dufam, ze si sa nepomylil a nema ten serial v nazve jedno ´a ´ navyse :)
    V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young
    V diskuzi TV seriály Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young Tak Kytice sa u nas nedrezuruju a pochybujem, ze napr Gepeto vie, o com je rec :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @flanker.27 tak moje dieta neznesie ani uspavanku, ale to zase chapem, ked mu ju spievam ja :)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young Tak to potom s tebou nie je take zle :) Aj ked, keby si mal vyssie EQ, tak by si tu poslednu vetu nenapisal, lebo by si vedel, ze tym netrestas mna, ale moje dieta, ktore ma tri mesiaca a za nic nemoze.
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young no a o tom to presne je - ja by som to neriesila fackou. Proste by som ti normalne zaklopala, pripadne riadne zabuchala, keby si nepocul a poprosila ta, ci by si to mohol stisit, lebo uspavam maleho. Lebo vyssie EQ sa prejavuje prave …
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young tak otestujem - taky role play o tvojom EQ :). Uspavam dieta a ty si pustis death metal na plne gule (urcite to robis ;)). A) co by si urobil na mojom mieste B) Co by si urobil, keby som ti zaklopala na dvere
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young Je rozdiel mat nizke a nijake ;) A pokial si pamatam dobre, tiez si nieco robil s kvetinacom, balkonom a susedmi ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young Eee, mozno nesledujes serial, ale Sheldon robi vsetko pre seba. Vsetky vyhody ma mat on. Ma extremne znizene (ak vobec nejake) EQ. No a k volbam - nebol to moj favorit, ale v druhom kole som ho volila, takze ciastocna spokojnost. Poz…
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young Tak potom u piratov si davaj pozor na sluby a na nedostatok EQ. Ci chces mat v parlamente Sheldona? ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Branislav_Gepeto To ti uz Tywin dostatocne nevysvetlil, ze spravodlivy kral, nie je dobry kral? :D
  • Myslim, ze podobne vyjdu viaceri - je vsak treba rozumo zhodnotit schopnost splnit sluby podla cinov minulych ci podla IQ a EQ zucastnenych ;)
    V diskuzi Kecáliště Komentář od Hildegarda 24. dubna 2014
  • @Everett_Young it is known uz davno...podla mna to bude prepadak ako Brno
  • @Jay Tak porovnavat herecky rolu Cersei a Hodora je na mna silna kava :)
  • dalsi rozhovor, tentokrat pre RS http://www.rollingstone.com/movies/news/george-r-r-martin-the-rolling-stone-interview-20140423
  • To by bol fakt uzasny obrazok - Balerion bojuje s velrybou :)

Ahoj cizinče!

Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.

Sociální sítě