Hildegarda
O uživateli
- Přezdívka
- Hildegarda
- Datum registrace
- Návštěv
- 6,055
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
prave som si nasla v online katalogu mestskej kniznice, ze maju volne Meno vetra...mozno si pojdem konecne zobrat priklad :)
-
-
-
@Jitka Chyba mi recept na tvoje legendarne miniveternicky ;) Odpalovane cesto som este neskusala, ale uz tusim prisiel ten cas :)
-
@Crocuta Tak zase Cervenak je Slovak, co si musel urobit meno u Vas, aby sa u nas dal predavat ;)
-
@svoa00 Tak uz davno si mozes kupit nejaky ten ostrovcek. Ale na Santorini si este chvilku budes musiet pockat :)
-
@Jitka u nas su na to rady ako na chleba. Dokonca ani muz neodolal a na virozu mi kupil nieco zazvorove s gulickami, cim som si este viac donicila hlasivky :)
-
-
-
@Everett_Young to bude Pratchettov rok. Nacim si pripravit bubaciky
-
@Ugla Vacsinu uspor mam vo frankoch, ale aby som bola taky caaavo, ze si fixujem hypoteku na ne....to bolo vzdy velke riziko. Hypoteka je totiz zavazok a to dlhodoby. Uvidime po vikende, kolko bude pomer. Kedy si ju bral? Ked pre 2008, tak sa to est…
-
Kurz svajciarskeho franku k EUR je dnes jedna k jednej 8-O Uvidime, ako to bude po volbach v Grecku...
-
Z celkovej atmosfery som cakala trpkejsi koniec, aj ked tomuto fandim :) Technicka: nevyznam sa v rytierskom kodexe, ale to, co urobil...,bolo to vobec rytierske? Nema ani ziadne pochybnosti pred ci potom..
-
@M1on asi :). Nova kategoria je tam dokonca 19krat :-k
-
@Vena Ved som napisala, ze suseda to vyskusala. A teraz nevie, kam z konopi ;) Kazdopadne, ak Nori nepouzivaju telesne tresty, tak pouzivaju psychologicky natlak? Toto sa napriklad prieci mne, lebo imho na dietati zanecha stopu viac "Nelubim ta! Ch…
-
http://kultura.sme.sk/c/7601530/hra-o-trony-ohlasuje-piatu-seriu-dokumentom.html LOL (Grammy)
-
@Vena Pochopis, aky zvrhly je ten zakon, ked budes mat vlastne deti. Ine ta asi nepresvedci
-
@Vena precitaj si pls tie clanky, co som tu postla pred chvilou.
-
-
U nas bol nedavno tiez podobny pripad http://www.noviny.sk/c/slovensko/pribeh-z-norska-jedna-vychovna-po-zadku-a-deti-zobrala-socialka Kazdopadne Poliaci to vyriesili najlepsie http://lucieamaliesulovska.blog.idnes.cz/c/414093/Norske-urady-ukradly-…
-
zaujimave kresby http://www.doba.sk/2015/01/17/12-znameni-zverokruhu-sa-meni-na-hrozostrasne-prisery/
-
k tej svadbe http://www.doba.sk/2015/01/17/25-najlepsich-svadobnych-fotografii-zhotovenych-v-roku-2014/
-
-
-
-
@flanker.27 Tak to je pekna blbost, ze v Polsku je automaticky kazdy zapisany ako katolik. Ako si to predstavujes? Ze v matrike k Tvojmu menu pripisu K ako katolik? Na to, aby clovek vstupil do cirkvi, musi byt pokrsteny a to sa akosi automaticky u …
-
@Vena Egyptan Sinuhe. Klasika, co nesklame.
-
@Chmur Flankerovina? Vidis a ja som stale nevedela najst ten spravny pojem :idea: :-)
-
@flanker.27 Ty o koze...
-
@flanker.27 To je vytrhnute z kontextu. Myslia sa tym Zidia, nie ine narody