Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
vytvořila si novou mapu. ta stará se jí už nelíbila http://kachik.rajce.idnes.cz/moje_vytvory/#P1010645.jpg
-
-
a u Tyriona bude určitě i "One More Drink Before The War" XD
-
Jo Pay The Iron Price je hodně dobra a Valar Morghulis taky. A Winterfell se mi líbí taky, ale to bude tím že podobná melodie je i v prvním soundtracku
-
je možné si to někde poslechnout? třeba jen ukázky? jinak při prvním poslechu Deště Kastameru mi ten hlas zněl jako Jamie. nejspíš mám nějaké slyšiny. Ale je hezká
-
je čerstvá!!!! není čerstvá!!!! XD
-
takový očichávačský fetiš. také si ráda přičichnu k novým knihám.
-
moc se mi líbí Kit a Emilia pohromadě. jako pár by jim to slušelo.
-
objednat možná ne, ale vyrobit se to dá
-
wow trička úžasná.sice jsem si nedávno vyrobila Baratheon a Stark ale asi si udělám. Ale otázka jaká? hodně se mi líbí Baratheon i Lannister ale asi to bude Targaryen to ještě nemám =P
-
zklamaná, ale Slovákům převe vše nej a hodně štěstí zítra proti Rusákům!
-
No doma nikdo krom mě nečetl. A když jsem se zmínila, že už necítím k Jamiemu takový odpor jako předtím a že je celkem "fajn" (pořád je to Lannister a ty já prostě nemám moc ráda) tak dávali 2x7. Tak brácha : "Cože tohodle?!" ano zrovna když vraždil…
-
sova: jo Damian Lewis by byl fajn, už v Bratstvu jsem si ho oblíbila a vůbec by mi v GoT nevadil.
-
-
bude casting na Edmura Tullyho. tak bez toho by snad ani třetí série nešla. hmm tak kdo by ho tam mohl hrát?
-
1. Jon Snow 2. Robb Stark 3. Rhaegar Targaryen 4. Jaqen/Khal Drogo/Hora
-
-
v seriálu nemá paruku. To v tomto dance videu má příčesek (falešný culík)
-
jo některé změny vadí některé ne. já jsem na jednu stranu rádá, můžu sedět před tv s otevřenou pusou, nevědět a být natěšená na příště jak to bude pokračovat a kam to povede.
-
a není to první vražda dětí.
-
ou a ještě úžasný pohled na Harenhall. konečně celý ve své kráse.
-
Tak pdle mě každý díl je lapší a lepší. Sice mě trochu znérvozňuje linka Jona, ale Ygritte je ještě lepší než v knížce a konečně věta you know nothing, Jon Snow! Dany a 13ka skvělá.ale dům neumírajících snat už příště! Dobrej byl brácha když tam byl…
-
a myslíte že dům neumírajících bude už v tomto díle? aby nás nenapínali až do příštího dílu. jinak se nemůžu dočkat jak to bude zpracované.
-
ou to znamená žádný Gendry a bratrstvo =(
-
mám dočtenou Hostinu a teď můžu už jen čekat na Tanec. Nechci vědět žádné spoilery, jediné co bych chtěla vědět je zda bude v Tanci lady Kamenosrdce.
-
no neni to nejhorší ale, Dany vypadá jako že jí hoří hlava. Jelikož spoilery nečtu a nechci dopředu nic vědět, tak si hold budu muset počkat.
-
když Elán tak tuto ta je má nejoblíbenější. tu si vždy ráda zanotujem
-
Z toho že by z Jona mohl být dezertér se taky obávám. Už aby bylo pondělí!
-
kdo je fanoušek Natalie Teny může jásat Molotov Jukebox nás poctní návštěvou a to na Rock for People třeba se tam potkáme =)
-
jinak je zábavné když brácha vyzvídá scéna s Malíčkem,Tywin,Arya"a teď jí pozná! že jí pozná!" a podobně a jediné co můžu dodat- já nevím tohle v knize vůbec nebylo! a tak to bylo po celou dobu seriálu. Ale já zarputile mlčím a nic neříkám, i když j…