Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
Ben by se na to hodil víc než Orlando. a Orlando by byl moc drahý toho určitě neobsadí
-
tak ono když ho pak namaskujou a dají mu bílostříbrnou paruku tak to udělá asi hodně.
-
Když jsem tak přemýšlela nad Rhaegarem a hledala vhodného herce, tak mi padl do oka Ben Barnes. Ten by se mi jako Rhaegar líbil.
-
také jsem si nebyla u prvního jistá. má takový ženský obličej. Já to typovala na Visenyu nebo Rhaenys
-
toho raději ne. Harry Lloyd byl jako Viserys dobrej, ale Rhaegar musí být hezčí. Lloyd se mi moc nelíbil.
-
Nejspíš se to tu už někdy a někde probíralo, ale... co si myslíte bude tam dům neumírajících? Pokud ano tak jak to bude ztvárněno? Přemýšlela jsem a došla k závěru, že tam Rhaegar nebude (škoda). a ani nevím kdo by ho tak mohl hrál. Co vaše typy na …
-
co se týče Jamieho tak u nás doma to je princ krasoň XD i když se mi teda vůbec nelíbí. Ze začátku jsem ho nesnášela, ale co tak čtu hostinu, tak už k němu necítím takový odpor.
-
No plánovala sem si že až dočtu Hostinu tak si rovnou koupím Tanec, ale jak tak čtu, tak už budu v polovině. To abych zmírnila tempo. Ale to nebude takovej problém. Dnes začíná mistrovství v hokeji to bude o zábavu postaráno =)
-
navíc jsou Železné ostrovy
-
taky si to tak plánuji že dočtu Hostinu a pak se vrhnu rovnou na Tanec. jinak já ji mám od soboty.
-
-
Taky se mi ze začátku dost nelíbila, ale teď jak jí mám doma a leží mi tu tak na stole, tak mi už ani nevadí. I když patří k těm nejošklivějším.
-
s tím parodováním pozor! abys neskončil podobně jako Mirri XD
-
Polonoahý Gendry? huuu tak to se těším ještě víc než předtím =P
-
tak už ji má doma. tak s chutí do toho ať je to už přečteno =P
-
po přečtení budem moudřejší. doufám...
-
to už je v obchodech?
-
A co třeba Stannis? Je vůbec někde s korunou? Docela bych jí chtěla vidět.
-
já váhala mezi robertovou a tou Joffa. ta Renlyho se mi moc nelíbí.
-
Já ji teda plánovala koupit v obchodě, ale nevim kdy bude ten správný čas. Od kdy přesně bude v prodeji v obchodech?
-
-
někde je i Arya a její kamerové zkoušky či co to je
-
Ano je pravda že když začneš koukat na seriál s dabingem tak ti to nevadi, ale jakmile se jednou podíváš na titulky už se ti dabing nebude zdát tak dobrý. A pohodlnější možná, ale dabing ve většině případů kazí dojem ze seriálu či filmu. Tedy já to…
-
teď na HBO davají druhý díl a to česky. raději drátem do ucha než tohle poslouchat brrrr
-
tak zítra ráno no. to už snad bude na netu ne? ja tedy to nikdy nestahovala tak nevim.
-
ja zase budu čekat do zítřka =( je tu vůbec někdo kdo čeká a kouká na HBO nebo si to všichni stáhnete už dnes?
-
no hudba mě nijak nezaujala ale spíše video ve kterém hraje Joe Dempsie který hraje Gendryho 1:54. Konec videa je nejlepší. Joe tam má páskou přilepený fotbalový míč k puse tak se koukněte až do konce.
-
Johnnyho jsem tam málem nepoznala. jo a možná starší, ale pořád fešák =P
-