Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
pikaču byl sice povedený, ale na tohoto chlapíka nikdo nemá part one part two Star Wars voice cover je prostě nejlepší.
-
Ha voice cover. U Jona jsem se musela smát, ale docela povedené hlavně Ned, Robert a Jon XD
-
iUNO! iDOS! iTRÉ! Green Day is coming in september
-
-
-
Amaroun: jo to už tu bylo super písnička chytlavá občas si jí zanotuji XD
-
-
-
stačí si poslechnout kousek melodie z LOTR a mám chuť si pustit všechny díly hezky na blu ray =P jen mít tolik času
-
no jak se to vezme S02E11 je vlastně první díl druhé řady. Číslování druhé řady je od 11 do 20
-
já si tedy knihu šetřím co to dá. čtu pomalu, ať mi vydrží co nejdéle.
-
písnička skvělá XD souhlas - "Stop killing our favorite characters, please"
-
mnoh tak vyšla mi taky Daenerys
-
-
-
já čtu tak jako v seriálu, ale vždy když tam je Margaery tak si vzpomenu na Simpsnons a Sadgasm na píseň Margerine. ( 0:40 ) A vždy když je Margaery Tyrell na obrazovce zanotuji si MARGERINE!
-
The Lion Sleeps Tonight je super XD mě nic moc nenapadá jedině Catelyn Robbovi : (Tangled) Mother Knows Best - Listen to your mother!!!
-
XD to je celý Theon
-
Hou jo Edrik je fajn ráda bych ho tam viděla hodí se na něj ten Asha co by mohl hrát i Jojena, ale Gendryho mám ráda jak seriálového tak knižního. Ale to jsem asi jediná tady.
-
ha holky blbnou se skořicí???
-
UŽ JE DOMAAAAAAAA. A hned ze začátku velké potěšení a to mapy =) paráda
-
uf tak to já nevím žádný spoiler a už se na přečtení a na ty šoky těším =P
-
mé srdce plesá Joaquin Phoenix =) ale ten bude hodně drahej =(
-
aha no tak to slyším poprvé =)
-
já návrat Kále četla, ale už je to dloho. plánuji si přečíst všechny díly ale není čas.
-
to já si hezky v pátek zajdu nejspíš do Palladia a tam si ji hezky koupím a o víkendu budu jen číst a číst a číst =)
-
A Tangled sem si taky oblíbila. Nedávno sem se dokonce koukala.Teď to docela často dávají na HBO, ale česky je to.... no ani pro to nemám slov jak hrozný to je. Tak sem si to pustila a užívala si originí znění.
-
heh kdyby Meeru hrála opravdu Dakota, tak to by už byla třetí ze Skins. jinak Asha je jasnej, toho bych tam ráda viděla, i když se hodí vzhledově na Edrika Bouři.
-
děkuji =) Rhaegal byl to úkol na střední.