Kachítos
O uživateli
- Přezdívka
- Kachítos
- Datum registrace
- Návštěv
- 1,651
- Poslední aktivita
- Role
- Člen
Komentáře
-
-
-
-
nějak se asi nepamatuju, ale co dělá Mel u bratrstva? (8:07)
-
-
-
-
-
-
-
Ne Arya si postaví svůj trůn a meče budou patřit těm které povraždí přeci.
-
-
dnes v Praze už se na ně zase moc těší HURTS
-
nechystá se někdo na IAMX? Budou tu už 4.4. v Praze nechce se mi jít samotné.
-
-
už dost těch trailerů já už chci celej první díl! ať už je 1.4.V diskuzi Game of Thrones Season 3: Enemies Preview - Ice & Fire Komentář od Kachítos 21. března 2013
-
wow Emilia má úžasnej hlas hned bych si od ní něco poslechla.
-
letos si udělám asi vlastní hezky doma a v pohodě =) hezky první a pak druhou
-
wow už se nemůžu dočkat. tak teď si to pustí ještě tak třikrát. Ale už se nám to blíží už jen 36 dní
-
-
-
Nikde nerozšiřuje že některé písničky od Kanye Westa má ráda, ale tuhle neslyšela pár let, zamilovala si jí na první poslech a pořád mě drží.
-
teď dokoukala Lo Imposible a je to ten nejdojemnější příběh co za poslední dobu viděla. Probulela sem to skoro celý, ale já u filmů brečím pořád i u těch šťastných chvil. Naposledy si tak pobrečela u War Horse.
-
:-D tak to mi opravdu zvedlo náladu. pořádná dávka smíchu to je po ránu to nejlepší nom nom nom nom nom nom nom
-
no podpatky nepotřebuje přesto je má
-
nejspíš to bude tím že Brienne má podpatky.
-
úplnej hobit
-
-
jo omlouvám se ale byla sem tak všoku když mi to napsal že jsem pořádně nekoukala kam to píšu. já mu to celou dobu tajím sto chutí mu to vše prozradit a nějakej jeho debilní kámoš mu to vykecá no.
-
no já tomu taky nevěřím jelikož je Jon moje oblíbená postava tak pořád doufám v to nejlepší.jinak se omlouvám už je to pryč.